Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen sütit kérjek a szülinap...

Milyen sütit kérjek a szülinapomra?

Figyelt kérdés
csak banán ne legyen benne! :D
2009. febr. 28. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a helyedben lennék, tuti, hogy túrótortát, vagy joghurt tortát, vagy citrom tortát, vagy málnás, epres, barackos, vagy csak sima csokitortát kérnék, persze iszonyatosan jól elkészítve és egyedivé téve. :)

Amúgy nagyon boldog szülinapot kívánok! Hanyadik?

2009. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kaiser tortát szeretem. Az olyan, hogy többféle tortából áll össze: belül fekete erdő krém van, alul marcipán, kívül pedig diós! Isteni!
2009. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én vmi nutellásat kérnék

kakaos lapokbol. mivel általában 3 bol csinálják, az egyik részbe csokikrémet másikba nutellát kennék. bevonni is ízlés szerint, vagy hogy marad-e nutella. esetleg ha valakinek van pénze arra, beletörhet pár darab ferrero rocher-t a krémbe....

2009. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Sztem olyat kérj, amiben nincs banán...

beszarás, hogy mindent meg kell itt kérdezni... ezt máshol nem merted??

2009. febr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket, mostmár egyszerűbb lesz választani. az a nutellás meg a kaiser is de jól hangzik..

és köszönöm első:) 21. épp


és de, itthon már mindenkit mindenkit körbekédeztem..

2009. febr. 28. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Az oroszkrém tortánál nincs is finomabb!!!
2009. márc. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

szerintem egyszerű olyan tortát kérj amit szeretnél. Nehogy már mi mondjuk meg mit egyél a te szülinapodon.

Én pl imádom a joghurtos gyümölcstortát. Na mit szólsz?? Vagy tudod mit, egyél sajttortát mert azt is imádom:D

2009. márc. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat 21 evesen ilyen kerdest feltenni, ne haragudj... :D

Szegyen!

De azert utolag is Boldog Szulinapot! XD


S.

2009. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
málnás-túróós
2009. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!