Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Energiaitalt lehet 18 év...

Energiaitalt lehet 18 év alatt vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 15:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen lehet, de már találkoztam olyan bolttal, ahol ki van írva, hogy 18 éven aluliaknak nem adnak el. És én velük értek egyet.
2011. márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Strigi ***** válasza:

Körülbelül egy éve betiltották az energiaital 18 éven aluliaknak való árusítását a szórakozóhelyeken. Azt nem tudom, azóta mi változott, de az is biztos, hogy sehol nem tartották be.


Boltban azonban gond nélkül vehetsz.

2011. márc. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
55%

Bátyám volt osztálytársát kórházba vitte a mentő. mert túl sok energiaitalt ivott! Ha megiszol egy energiaitalt, utána úgy viselkedik a szervezeted, mintha érrendszeri betegséged lenne! Minek akarsz te 13 évesen energiaitalt vedelni? Azt hiszed, hogy az menő? Lehet, hogy régen azt volt, de mint egyik előttem válaszoló mondta, már egyáltalán nem az. Ha meg fáradt vagy reggel, akkor igyál egy erősebb zöld teát. Most rászoksz az energiaitalra mi lesz 1 év múlva? Napi két doboz cigi? Mert az olyan menő?

Egy frászt!

De te dolgod. Úgy szeded szét a testedet, ahogy csak akarod. Ha majd a kórházban fetrengesz görcsös fájdalom és rángási rohamok közepette, csövet nyomnak le a torkodon, hogy kimossák a gyomrodat, akkor gondolsz majd bele, hogy tán mégse kellett volna. Csak akkor már lehet, késő lesz.

2011. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13 évesen lehet, de NEM AJÁNLOM, olyan, mint 8 évesen cigizni; eléggé káros (még). várj 2-3 évet. ilyen fiatalon ne pörgesd a szíved feleslegesen, inkább feküdj le 10kor, akkor nem leszel olyan fáradt reggel. a rendszeres reggeli energiaitaltól pedig délutánra holtfáradt leszel, ezért sem éri meg. persze egyszer nyugodtan kipróbálhatod.
2011. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

1. felesleges oldatogatni, mikor azt sem tudjátok, mit akarok csinálni, és itt én kérdezek ;)

2. Csak egyszer akartam kioróbálni, hogy megkóstoljam

2011. márc. 23. 20:38
 16/18 anonim ***** válasza:
16:46-os egy idióta egészséghuszár amúgy. utsó voltan
2011. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egyszeri kipróbálással nincsen gond, csak ne váljon szokássá.


BTW, mit jelent az, hogy oldatogatni?

2011. márc. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
oltogatnit akart írni szerintem, csak egy 1 éves még nem tud jól gépelni :)
2011. márc. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!