Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » WS Teleshop-os Smoothie Maker...

WS Teleshop-os Smoothie Maker nevű készülékről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nyílván azoktól várok választ, akik megvették a terméket.

Köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 19. 16:07
 1/6 anonim válasza:
Én nem ajánlom. Nagyon kicsi az űrtartalma, de ez még hagyján. 2 hét után nekem bekattant az egész és szétvágták a kések a tárolót, mert a sebességtől levállt az egyik penge. Nagyon veszélyes. Nem ajánlom!
2011. márc. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vittet vissza?
2011. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem is van és nagyon jó:))
2011. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nem ajánlom a terméket. Ha gondod van vele pl / én még a vásárlás napján visszavittem /A reklámba mutatott dolgoktól igen távol van az igazság. Mára pohár felhelyezése is nehézkes, pedig az üzletben elmondottaknak megfelelően jártam el / a pohár pöckeit olajjal bekenegettem/ Ha nem lédús a gyümölcs pl. alma körte nem pépezi el csak darabolja a motor szenved büdösödik még a gyümölcs is átveszi a szagot.

Reklamáció pénzt vissza nem adnak a bazárba a drágábbnál drágább termékekből keresgélhetsz valamit ha szerencséd van alig fizetsz rá és szomorúan távozol a kész átverés só ból

2012. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

WS Teleshop-os Smoothie Makert nem neked találták ki.

Én amikor hazavittem és kiakartam próbálni már a poharat sem tudtam felhelyezni csak az ötödik próba sikerült./ /Majd bekenegettem egy kis olajjal a pohár szélét így végre sikerült/

Amikor felfordítottal pörgött a lapát de az almát csak darabolta felragadt a pohár tetejére. Volt több próba majd visszavittem az üzletbe / WS Teleshop/ Jegyzőkönyv- hazacipelés, másnap megérkezett a vevőszolgálat válasza ez tökéletes termék, pénzt vissza nem adnak vásároljam le.

Azt már nrm részletezem milyen termékekkel és milyen elképesztő árakkal szembesűlte.

2012. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kaptunk karácsonyra, nekem jól működik. Csak almát nem próbáltam, csak narancslével, és azt tapasztaltam, hogy elegendő folyadék kell hozzá, hogy jó legyen. Banánnal is fincsi. Joghurtosat is csináltam, az is jó.
2012. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!