Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A hutoben meddig all el a...

A hutoben meddig all el a tojas, vagyis mennyi ido utan romlik meg?

Figyelt kérdés
kaptam falurol 30 tojast es attol felek h megromlik mielott elfogyasztanam, egyedul elek, es nem tudom mennyi ido alatt fogy el, vagy mit keszitsek belole..
2011. márc. 16. 17:30
 1/6 Bányai Károly ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hibridcsirke tojása, vagy rendes falusi csirke, ill, hogy mivel etették. Házi tojások jól bírják. Nekem van két hetes is, aminek semmi baja nem volt.
2011. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-hónapot is kibír simán.

Nálam legalábbis.

2011. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is minimum egy hónapot mondok, mi is falun élünk, s saját tojást fogyasztunk, a nővéremék is ezt viszik magukkal, s van, hogy kicsivel több, mint egy hónap után fogy csak el nekik teljesen, semmi bajuk a tojásoknak.
2011. márc. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat! :)
2011. márc. 16. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán kibírja az 1 hónapot, de nálam mindegy, hogy házi, vagy bolti tojásról van szó, mert anno 15 éve a bundás kenyeret készítettem, 8 tojás már a tányérban, a 9. tojásban pedig egy kiscsirke volt:(. Mondanom sem kell, az összes a kukában landolt. Nos azóta tuti alapon először mindig külön tányérban tojás ellenőrzés!
2011. márc. 17. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!