Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig lehet meginni a...

Mennyi ideig lehet meginni a lefőzött kávét?

Figyelt kérdés
A ma d.u főzött kávé reggelre nem fog megromlani ?
2011. márc. 11. 21:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10-es ez komoly??? soha nem hallottam! tényleg így van?
2012. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

ha gondolod olvass utána.

Én most hirtelen az eszpresszo pont com-on találtam meg a "tárolás" címszó alatt, a végén de sok más helyen is írja.

Egy rövidített tanulmányt olvastam annó angol nyelven de ezek magyarul szerintem nem elérhetőek...

Szóval csak óvatosan a régi kávéval

2012. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MCsperX válasza:
100%

12-esnek: én gondoltam, és utánaolvastam. Az eszpresszo.com-on kívül magyar oldalon nem találtam ilyen infót (csak olyat, aki rájuk hivatkozott). Azt pedig nem tartom igazán komolynak, ha egy kávéforgalmazó cég létrehoz egy oldalt, és azon riogat ilyesmivel. Angol oldalakon is kutakodtam, de úgy tűnik, az általános nézet az, hogy hülyeség a "rákos leszel a másnapos kávétól" nézet.

Úgy gondolom, hogy ha valamit valaki állít, akkor azt alá illik támasztani valamivel, pl. egy publikált kutatási eredménnyel. De ilyet nem találtam.

2013. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 JennyR ***** válasza:
Utolsó válaszoló, köszi, hogy utánanéztél, én is riogatásnak éreztem! :)
2016. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez az égett pirítós, másnapos főzött kávé párhuzam durva, de hajlok arra, hogy higgyek benne.
2018. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!