Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A lefőzött tea meddig áll el...

A lefőzött tea meddig áll el és mennyi idő múlva poshad meg?

Figyelt kérdés
Légyszi írjatok minél többen, mert apám azt hiszi hogy 1-2 hétig is eláll, hiába magyarázom neki, hogy pár óra alatt megposhad (és főleg, hogy lábasban tárolja, nem termoszban, vagy hűtőben)
2011. márc. 27. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Én max. 2-3 órát tippelek. Amikor a csészében (edényben) besötétül én már nem iszom meg.
2011. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is neked van igazad. Legjobb frissen, esetleg még másnap fogyasztható, bár én nem szívesen fogyasztanám. Egy idő után meg már penészesedik is, vagy talán azt hiszi, hogy az nemespenész?
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem poshad, hanem kicsersavasodik és emiatt egy idő után kifejezetten hasmenést okoz.
2011. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nincs dög meleg a lakásban nem pohad be rögtön,de az tuti h 1 napnál tovább ne tárolja.
2011. márc. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Max egy nap szobahőmérsékleten.

Hűtőben, műanyag flakonban vagy kancsóban 2-3 napig áll el.

2011. márc. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!