Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen kávéfőzőt ajánlanál...

Milyen kávéfőzőt ajánlanál itthoni használatra?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egyet,de nincs ötletem.Melyik az,ami jó kávét főz?
2011. febr. 27. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem a legolcsóbb Hausmeister van és teljesen jó kávét főz.

Azért választottam anno ezt, mert kemény 2 ezer Ft volt, és úgy gondoltam, hogy ennyit akkor is megér kockáztatni, ha egy kávé után kidobom. Vagy felrakom Vaterára :P De bevált, már vagy három éve nyúzom :P

2011. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk sima kotyogó van, a nagyobb fajta, azt hiszem 6 személyes, de ketten meg szoktuk inni reggel az egészet. :)

Azt mondjuk nem írtad, hogy elektromosat, vagy sima, tűzhelyre tehetőt szeretnél. Ez amit én írtam, ez a hagyományos, tehát tűzhelyen kell lefőzni vele a kávét

Régebben volt egy Ufesa kétszemélyes elektromos gépem, de az valami ritka rossz kávét főzött, a tea meg a mosogatólé között volt valahol az íze....

Szóval én visszatértem a hagyományos főzőhöz, meg most helyhiány miatt amúgy sem férne el elektromos főző a konyhában.

2011. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom a jó kis kotyogós mellett van.
2011. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jó a kotyogó :)


[link]

2011. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi nagyon szeretjük, nagyon finom kávét főz.

2011. febr. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van amibe egész kávé kell és magának darál le mindig annyit amennyi a kért adaghoz kell. Kb. 2x használtam. Elvagyok a kotyogóssal. :)
2011. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem kávézom, de a családom már több fajtát is kipróbált. Állításuk szerint a kotyogó a legjobb.
2011. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tegnap válaszoltam a kérdésedre.Ma reggel amikor ittam a kávémat,eszembe jutottál.Így a kávé után megint azt mondom,hogy kotyogós az igazi.
2011. febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó: ez aranyos volt:))


Esetleg képet vagy linket küldenél h milyen kotyogós.?

Körűlnéztem és kb. 150 féle -fajta van...

2011. febr. 28. 09:24
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem porcelán az a része ahova kifőzi a kávét.

De ami tiszta alu. az is tökéletes.

Vannak olyan kotyogósak amik nagyon drágák kb.:10000ft

Ezeknél már a márkát kell megfizetni.Az olcsóbb kotyogós is ugyan olyan jó kávét főz mint a drága,csak ki kell tapasztalnia kv és a víz mennyiséget.

2011. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!