Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mindig asvanyvizet isztok,...

Mindig asvanyvizet isztok, vagy csapvizet is?

Figyelt kérdés
1,5-2 l vizet igyon meg egy felnott egy nap. 2 felnott egy csaladban, es meg a gyerekek is 1 l, ez napi 5 l asvanyvizet jelent. Nem olcso az asvanyviz, mi szoktunk inni csapvizet is, es ti?
2009. febr. 14. 14:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
mi is szoktunk, én butaságnak tartom, és környezet szennyezőnek, hogy valaki csak boltban kapható palackos vizet iszik. különben is, ha rossz a víz, akkor lehet kapni, pár ezer forintért víztisztító berendezést, akár kancsót, akár a csap meghosszabbítójaként működő tisztítót.
2009. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
1. válaszoló: miért környezetszennyezés csapvizet inni??? Én egyébként csak ásványvizet iszok, mást nem nagyon... Óriási különbség van ugyanis a csapvíz és az ásványvíz között... :)
2009. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. válasuzoló úgy értette, hogy környezetszennyező az a sok palack amibe töltik az ásványvizet még akkor is újra felhasználják. Én szoktam ásványvizet is inni. Tényleg jobb az íze, de tényleg luxus lenne csak azt inni. Mi általában szörpöt iszunk csapvízzel és még nem haltunk meg.
2009. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csapvizet többet iszom, mint ásványvizet, semmi bajom nincs tőle. Ha iszom ásványvizet, abból is csak a szénsavmenteset iszom a torkom miatt.
2009. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mikor mi van. Ha elfogy az á.víz nem rohanok venni, van hogy hetekig is elfelejtem. Ha van itthon vagy eszembe jut vagy nem. Inkább csak, mint ásvány, a csapvíz sem rosszabb. Nekem ízlik.
2009. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én is igy vagyok,ha van tthon azt iszok,ha nincs most szivesebben iszok teát,mert nagyon hideg a csapvíz.van egy ismerősöm,ő még főzni is ásványvízzel főznek,mert hogy milyen rossz itt a víz.azt hozzáteszem,h egy olyan faluba lakunk,ahol félig kvarsztviz(vagy mi) jön.Anyuméknál pesten iszonyuan néz ki a csapviz,és nagyon fertőtlenítőszagú is.
2009. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

a csapivizet nem szeretem, ásványvizet néha szoktam - buborékosat

de különben ártézi vizet (sárga vizet) szoktam inni


szerbiai vok

2009. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én általában keverem a kettőt,mert ha egész nap csapvizet iszok,akkor böfögöm fel a klóros ízt,ami elég durva. De sok csapvizet iszok,amit mondani szoktak ennek elrettentésére,annak a fele hülyeség. Amúgy meg,ha sok ásványvizet iszik az ember,és mindig csak azt,akkor az ásványi anyagok rárakódhatnak az belső szervekre,és nem tudnak normálisan működni.
2009. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Ásványvizet nem iszok, csak 3 liter teát naponta, amiben csapvíz van.
2009. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, mindegyik erdekes. Remelem meg sokan fognak valaszolni.
2009. febr. 14. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!