Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit ennétek szivesebben?

Mit ennétek szivesebben?

Figyelt kérdés

Pizzát, spagettit, sajtos-sonkás palacsintát vagy gnocchit ( tejfellel,szallonával,sonkával,csirkével az utóbbi)


Előre is köszönöm! Én nem tudok dönteni :D


2011. jan. 6. 14:47
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
Én most palacsintát ennék, sima túrósat, tejfölös öntettel, sütőben pirítva.
2011. jan. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én bevállalnám a gnocchit, de nem nyomom itt az ellenpropagandát: pizza, aztán holnap a gnocchi:)))
2011. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én spagettit de csak akkor ha friss. A pizzáról annyit hogy nagyon imádom énis de nyáron 2 hétig voltunk all inclusive olaszországba. Ott 9 től 3 óráig folyamatosan ingyen kaptuk a pizzát, ahogy ki a kemencéből kaptuk a tányérra. Szóval az első 4 napon még úgymond pizzát halmoztam aztán meg már annyira ne nagyon ettem az utólsó pár nap meg már rá se tudtam nézni. Amiután hazajöttünk a nyarlásból 3 hónapig neme edtem pizzát de már megint jöhet minden menyiségben xD
2011. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!