Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Imádom a gombát! De viszont...

Imádom a gombát! De viszont "fogyózok"! Milyen kevésbé kalóriadúsabb receptek vannak?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. jan. 5. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális adag gomba az nem hízlal.
2011. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az nem!De pl a rántott gomba bő olajba sütve már igen!!!
2011. jan. 5. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Hát ilyen alapon akkor neked nem lehet tanácsolni semmit,mert pl hiába mondaná valaki ,hogy a pipi melle husa sem hízlal,hisz azt is meglehet csinálni bő olajban és vastag panírral is .
2011. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
a svédgombasaláta nagyon finom és egy pici olajjal is elkészíthető.
2011. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha salátával eszed, olajban sütve sem hízlal (annyira, mintha sült krumplit ennél brassóival). Mihez képest kalóriadús, ez mindig kérdés.

Panírozd be (tk. liszt!), ecsettel kend meg olajjal és rakd forró sütőbe.

Vagy amit még szoktam: csak besózom, kiszedem a szárát és a szára helyére tölteléket teszek. Ha van maradék fasírozott (nyersen), akkor azt. Ha nincs, akkor egy kanál füstölt krémsajtot (Karaván), és megsütöm sütőben.

2011. jan. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

A gombapörkölt olivaolajon megpárolt hagymával szintén nem dob rád, főként ha nem nokedlivel eszed, hanem pl.Abonett kenyérrel, Ham-lettel, ezek szénhidrátban és kalóriában is szegények egyaránt, de a vegyes zöldségköret is tuti hozzá ( paradicsom, paprika, uborka )

Huhh, meg is kívántam.

:))

2011. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Hát nem hiszem, hoyg egy rántott gomba nagyon hízlalna, de én amúgy sem eszem rántva.


Vajon megpirítom a'la nature. Bár én köretnek eszem steakhez. Mindenesetre nagyon finom.

2011. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%
Csinálj gombalevest, az jól kitölti a gyomrot, és laza, nem hizlal. Ha kéred, leirom egyszerüen.
2011. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!