Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Meddig lehet fogyasztani a...

Meddig lehet fogyasztani a dec.22-én készített zserbót és gesztenyeroládot (kekszes alapú)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A gesztenyéset szerintem ma-holnap meg kellene ennetek, a zserbó addig, amig nem savanyú, ehetö - és ez akár több hét is lehet.
2010. dec. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2010. dec. 26. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg el nem fogy :)

A zserbó jól bírja, nálunk egy fémdobozban szokott lenni, egy hétig is bírná, ha meg nem ennénk :)

2010. dec. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a zserbót még az új évben is megeheted, a gesztenyeroládot nem ismerem.

Én ilyenkor ha sok a maradék, teszem a fagyasztóba.Tudod milyen klassz, amikor nem érsz rá, vagy megkívánod a karácsonyi sütit, és csak előkapsz egy dobozkával....

Ha bizonytalan vagy abban, hogy fagyasztható-e, akkor egy db-ot tegyél a fagyóba, ha megfagyott, akkor vedd ki, és engedd fel.Ha jó, akkor a többit is akár nyárig is lefagyaszthatod. Nekem így mindig van júliusban,augusztusban szaloncukrom, karácsonyi vegyes sütitányérom!

2010. dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet.
2010. dec. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!