Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ovomaltine crunchy cream-et...

Ovomaltine crunchy cream-et hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Bécsben vettem először nővérem javaslatára, és nagyon megízlett, de Magyarországon még egy boltban sem láttam! Olyan boltokat írjatok, ahol már láttatok ilyet, ne olyat hogy \'szerintem itt lehet kapni\'!

[link]


2009. jan. 24. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarban még nem láttam,de egy csomó külföldi webhelyről tudsz rendelni.Csakhát a postaköltség az kicsit magas...
2009. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Müllerben, mert sima ovomaltin italpor biztos, hogy van, mert már vettem, de a krémet nem figyeltem, de hátha az is van
2009. okt. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
italport énis szoktam látni, de ezt a nutellát még nem :S
2009. okt. 23. 12:26
 4/6 Nyerges Réka válasza:
A Culinaris boltban Budapesten lehet kapni...1650 Ft...Jómagam is nagy rajongója vagyok:))
2011. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A Grande Gustoban is lehet kapni a XI. kerületben. És a webáruházukból is meg tudod rendelni.
2012. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is mindig a Grande Gustoban veszem, sokkal olcsóbb mint a Culinaris.
2014. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!