Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szeretném elkérni a raffaello...

Szeretném elkérni a raffaello receptjét!?

Figyelt kérdés

Iskolabulin voltunk,és az iskolabüfében árulták. Irtózatosan finom volt,és a mamámmal együtt elszeretnénk készíteni karácsonyra!

Valaki nem adná meg nekem a receptjét?

Olyat légyszi amit már kipróbáltatok!!!!

Elölre is kösziii :)

és BOLDOG KARÁCSONYT !


2010. dec. 21. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Én valahogy így csináltam egyszer:


Hozzávalók:

• 25 dkg kristálycukor

• 150 ml víz

• 25 dkg vaj

• 40 dkg tejpor (fele zsíros, fele sovány)

• 10 dkg kókuszreszelék


A cukorból és a vízből főzz egy sűrű szirupot. Hagyd gyöngyözve forrni, majd húzd félre a tűzről, keverd bele a vajat és a kókuszreszeléket. Ekkor szórd bele a tejport, és kézi habverővel vagy fakanállal keverd csomómentesre. Tedd be hűtőszekrénybe dermedni.

Egy-két óra után egy kiskanál segítségével mérj ki kisebb adagokat a masszából, és a tenyereddel formázd gömb alakúra, majd forgasd meg a kókuszreszelékben.

Töltheted meggyszemekkel vagy koktélcseresznyével is; ebben az esetben a kivett massza közepére tedd a gyümölcsöt, és úgy formázz golyót belőle, majd jöhet a kókuszfürdő.

2010. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!