Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi lesz velem, ha túl sok...

Mi lesz velem, ha túl sok meggylevest eszem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, lassan jön a tavasz, és elkezdenek virágozni a meggyfák a hasadban..

Mégis, minek kéne lenni veled a meggylevestől? Maximum serkenti egy kicsit az emésztésed.

2009. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint nem káros a túl sok meggy?
2009. jan. 20. 21:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, esetleg egy kis savat csinálhat, vagy hasmenést, más bajod nem lesz tőle.
2009. jan. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csikarni fog a hasad a sok savtól.
2009. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én most zacskós meggylevesről beszélek.
2009. jan. 20. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ja, hát, meggyet nem biztos, hogy látott.

próbálj élő, életenergiát tartalmazó ételeket enni.

minél jobban feldolgozott, preperált, annál kevesebbet tartalmaz.

ne dőljetek be ezeknek a bögrés leveseknek, porkajáknak!

Azért nem az igazi ételt reklámozzák, hogy még több pénzt leszedjenek rólatok a nagy semmiért, meg az ÁRTALMASÉRT !!

2009. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Wáááááááá.... Akkor most azt is kérdezd meg, hogy mi lesz veled, ha zöldséglevest eszel? Aztán meg azt is, hogy mi lesz veled, ha krumplilevest eszel? Bocsáss meg, de ez így feltéve nagyon ostoba kérdés... Ha hozzátetted volna, hogy mire alapozod, akkor még ok, de így nagyon ostoba... Pl.: "Mi lesz velem, ha túl sok meggylevest eszem? Tegnapelőtt (vagy akármikor, mindegy) olvastam (láttam a tévében, hallottam a rádióban, szomszédtól, utcán, stb.), hogy ezt és ezt okozza a túl sok meggy... Ez igaz lehet?" Na... Ha így tetted volna fel a kérdést, akkor mindjárt más, nem? Pl. én is hallottam olyan gyümölcsről, aminek a túlzott fogyasztása okozhat gondot, ezért ha úgy tetted volna fel a kérdést pl. ahogy írtam,. akkor meg tudnám érteni. Nos. Hogy a kérdésedre válaszoljak: nem tudok semmi káros hatásáról a meggynek, sőt, egy igen egészséges gyümölcsnek ismerem. De mint utólag írtad, nem is meggyet tartalmazó levest eszel, csak meggyízűt, amiben van némi természetazonos aroma és színezék, hogy azt az érzetet keltse, hogy te valóban azt eszed, amit szeretnél, vagy amit a képen látsz. Hát ki kell, hogy ábrándítsalak: ha vmitől bajod lesz, akkor az nem a túlzott meggyfogyasztás... :D És mégegyszer bocs a "kioktatásért"... :)
2009. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

elkerülte a figyelmeteket, hogy ZACSKÓS meggylevesre gondol.

ezek az élelmiszerek nem túl természetesek, de a hivatalos álláspont szerint ipari mennyiségűt kén e fogyasztanod ahhoz, hogy bajod legyen. ettől függetlenül valszeg nem tesz jót, ha túlzásba viszed.

próbálj meg főzni magadnak ilyet befőttből, receptből:)

2009. jan. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bajod nem hiszem,hogy lesz tőle,de a porban található mesterséges anyagok nagy mennyiségben valószínűleg nem használnak a gyomornak,ha egész nap csak meggylevest eszel. De ezt magadon úgyis tapasztalni fogod,ha fáj a gyomrod,vagy túl savas leszel vagy bármi.


Amúgy szerintem sok múlik azon,hogy mennyit sportol az ember. Ha egész nap otthon ül, és nem mozog ,akkor ehetsz bármit, úgysem fogod jól érezni magad,de ha rendszeresen mozogsz, akkor meg szinte bármit megehetsz fel fogja dolgozni a szervezeted.


Az,hogy hosszú távon mit okoz az megint más tészta. Én nem figyelek annyira,hogy mit eszem úgyis egyszer élünk,és ami ízlik megeszem,de igyekszem mellette sokat mozogni. Ettől függetlenűl biztosan jobban jár az ember,ha sok mesterséges cuccot, meg cukrot,de nekem nincs kedvem evvel foglakozni,mert kevés a pénzem és szeretek finomakat enni.


Azért rövidtávon,ha úgy veszem éstre,hogy egy kaja nem használ,akkor azt inkább kerülöm.

2009. jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nemrég láttam egy cikket Michael Phelpsről. Azt hinné az ember,hogy egy ilyen sikeres sportoló úgy vigyáz az étrendjére,hogy csak na. Egy nagy frászt. Bemegy a McDonaldsba és annyi hamburgert, meg édességet eszik amennyi kell az edzéshez szükséges energia miatt. Neki feldolgozza a szervezete. Persze senki se tudja,hogy mi lesz vele 20 év múlva emiatt,meg az esetleges dopping miatt,de egyszer él. Olvastam egy felmérést,hogy sokan még az életüket is megrövidítenék szívesen egy olimpiai aranyért. Elnézést,h nagyon elkanyarodtam.


Szerintem,ha csak porlevest eszel egész nap az kikészíti a gyomrodat. Egyél hozzá mást is, hogy legyen valami szilárd is benned, ne csak mesterséges anyagok.

2009. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!