Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tarhonya készítő gép! Hallotta...

Tarhonya készítő gép! Hallottatok róla? Hol tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami száraz tésztát csinál. Mamám találkozott vele, azóta nyomozom, de sehol sem találtam infót. Elvileg olyasmi, mint egy diódaráló.
2010. dec. 6. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Száraz tésztát egyik gép sem csinál. Tarhonyát nagyon egyszerü csinálni. Meggyúrod a tésztát, lereszeled, és megszáritod.
2010. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a tésztagép olyan h megcsinálod a tésztát,ezzel pedig kinyujtod és ez elvágja cérnametéltnek,kockának,stb...

a tarhonyát nem géppel csinálod hanem reszeled ahogy elöttem irták.

2010. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy reszelni kell, de ez elvileg egy olyan gép, amibe beleteszed a tésztát, és lereszeli helyetted, csak tekerni kell. Mint írtam olyan elvileg mint egy diódaráló, az a kézi, csak nagyobbak a tárcsán a lyukak.
2010. dec. 6. 15:50
 5/6 anonim válasza:
Tényleg létezik tarhonyát készítő gép,méghozzá nagyteljesítményű.Egy különálló villanymotor hajt egy 3 lábon álló lyukacsos fémből készult kb.50cm átmérőjű hengert.Egy kg lisztből gyúrt tésztat 1 perc alatt dolgozza fel/reszeli le/,aztán szárítjuk hálón.Én 3 éve ismerem,s a tulajdonosnak kb.10 éve van meg.Az egész rokonság használja ,mert isteni dolog.Azt hiszem Németországban vették ,de majd rákérdezek,mindenestre érdemes keresni.Csak ezrt jelentkeztem fel az oldalra ,hogy megerősítsem a kérdezőt ,igenis létezik.Remélem ,sikerül rátalálnia.
2011. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Phantunnel válasza:

erre gondolt a kérdező

Expressz tésztagép

https://www.youtube.com/watch?v=7OCw5QBM9C0

2017. febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!