Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik áruházban foglalták le...

Melyik áruházban foglalták le a német tojásokat? Hallottatok róla?

Figyelt kérdés

Valamelyik áruházban találtak magyar csomagolású német tojást.

Na most mi tegnap vettünk az Auchanban Farm tojást. Most néztem meg, hogy a tojásokon német (DE) bélyeg van...

Gondolom ez lehet az, de valaki tud valami konkrétumot?


2011. jan. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most hallottam a HÖRR TV-ben. Itthon nem lefoglalták, hanem az áruházlánc (konkrétan a SPAR) önként visszavonta a tojásokat a polcokról a vizsgálatok lezárásáig, bár ők mg vannak győződve, hogy ide nem került a fertőzöttből...
2011. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most olvastam a Start-lapon,hogy Magyarországra nem keült fertőzött tojás.
2011. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Igen. Ez jó kérdés.

A Lidl-ben a héten vettem 30 db HU jelzésűt, minap az Auchan-ban szintén 30 db-osat Szíjjártót. Azon is HU a jelzés.

Nekem az tűnt fel, hogy két raklappal is hoztak ki iszonyat mennyiségű tojást.

Ezzel tudom, hogy nem segítettem, de nem értem, hogy nem lehet megnevezni valahogyan a helyet, ahol felmerülhetett akár vásárlás is ebből.


Addig? Csütörtökig?


Én már nem tudom kinek higgyek, a HU jelzés valóban magyar származást takar...?! Ráadásul terhes kismama vagyok.

Felháborít. Már nem tudom mit ehetek.

2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

[link]


Elvileg a Spar.

2011. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nekem csak utólag lett gyanús az Auchanban vásárolt tojás. A poén az, hogy tojásból soha nem szoktam a legolcsóbbat venni, inkább közepes árkategóriájút veszek. Na most az egyszer a legolcsóbb tojást vettük meg. Volt belőle vagy 3 raklappal kirakva, és 23 ft-ra jött ki darabja. 30 ft alatt nem nagyon volt másik tojás...


Na mindegy, nem merem ezt elhasználni. Mindjárt indulok a boltba másik tojásért, de itt meg Kaisers van (ugyebár ez is a SPAR csoport tagja), úgyhogy nagyon meg fogom nézni, hogy milyen tojást veszek!

2011. jan. 9. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!