Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mcdonaldsban csak 10:30 után...

Mcdonaldsban csak 10:30 után lehet kapni satburgert és a többit?

Figyelt kérdés
előtte csak mcreggeli van?
2010. nov. 26. 21:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én elég forgalmas mekinél nem kaptqam ki olyan 1 éve, a kerepesi útnál.Ez biztos.
2010. nov. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

2010-11-26 21:57 - B*rom! Ha nem tudod pontos választ, minek írsz egyáltalán választ???

--- > 10:30-ig csak reggeli van, utána meg normál kaják. Vegyes megoldások nincsenek!


kedves 2010-11-26 22:43! Nem tudom ki vagy, de nálunk a Budagyöngyében, te 2010 nyarán BIZTOS, HOGY NEM KAPTÁL sajtburgert 10:30-ig!

Reggel 7-kor nyitáskor? Vagy reggel 7-kor megrendelted és 10:30-ig vártál rá, vagy hogy volt ez?

VIP vendég meg sztem nem lehetsz. Hivatalosan ilyen "kategória" nincsen.


kedves 2010-11-26 22:44! Étteremfüggő nem lehet, ez általános érvényű!

2010. nov. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hat a Budagyöngyeben kaptam minden reggel a vip-t nyilvan nem szoszerint ertettem, vicc volt. Mondom, 2010 nyaran MINDEN reggel 2 hetig, amig onnan indultam taboroztatni 7 es negyed 8 között ott ettem sajtburgert. Ha szeretned, hogy behataroljam a Budagyöngyet: elötte megy a 61-es villamos, az 5-ös busz, a 22-es busz többek között, mellette balra CBA van (ha szemben allok vele :) ) a jobb sarkaban van a meki, ahol en a sajtburgereket kaptam, a bal aljaban egy Budapest Bank. Igen, en ebben a mekiben ettem minden reggel meg biztos, hogy fel 8 elött, amikor mar indultunk egy-egy sajtburgert, NALATOK!!! Es legyel mar szives nem hülyenek nezni mindenkit, aki nincs tisztaban a mc donalds müködesevel, tenyleg, az alapmüveltseg reszet kepezi. (ezt nem a nekem szant valaszodra ertem, hanem a többire, konkretan hagy hidegen, hogy elhiszed-e, vagy sem, mert ez igy volt, en ott voltam, es megismerem a sajtburgert :) )
2010. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én elhiszem az utolsó válaszolónak amit írt, miért kamuzna? Vagy bénák voltak az éppen dolgozók, és nem tudták, hogy nem adhatnak ki, vagy valami előző napi megmaradt sajtburit adtak neki:D
2010. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!