Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szülinapi partyra milyen...

Szülinapi partyra milyen koktélokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
18 éves lettem és csinálok egy partyt a barátaimmal, szeretnék valami jó kis koktélt a bulira. Ha van ötléetek akkor léci hozzávalóval+aránnyal irájot le, hogy meg is csinálhassuk:P
2009. jan. 14. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a jolbevált whiskey cola, narncs vodka az mehet b52 az poén kávé likört valamilyen krémlikört (az ír-t ajánlom) és a cointreau nevü italt a kiskanál púpos oldalának segitségével egymásra rétegezed feles pohárba egybe kel lehuzni angyon jó
2009. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Orgazmus

Hozzávalók:

3 cl öszibarack likör

3-4 cl baileys

1 cl tejszin

1,5 cl vanilia szirup

Elkészítés:

Miután lehütöttük ezt a csodálatos margarita poharat, töltsük bele az alkotokat a fent emlitett sorrendben.

Hogy miért nem méz és miért a vanilia?

-válasz:

"Mert a méz összekapja a baileyst és csomós lesz és vissza fogja hozni a vendég!

Na ehhez kell egy eltökéltség, föleg ha szivoszál nélkül és kéz helyett egyenesen a szánkkal emeljük fel a poharat és ugy fogyasztjuk... mókás .. :-)

2009. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Bloddy Mary-t ajánlom. Vodka és paradicsomlé keveréke, az arányok mindenkinél változnak, attól függ mennyire akarod erősre.
2009. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!