Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A szója tényleg okozhat vese...

A szója tényleg okozhat vese és immunrendszeri problémákat valamint idegsorvadást?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam nem okozott, pedig elég rendszeresen eszek tofut, néha húspótlóként szójagranulátumot vagy kockát is. Ha netán lenne is valami probléma vele elvben, biztos nem eszel belőle annyit, hogy ez gyakorlatilag gond legyen.
2010. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy ilyet okozhat e, de olyat már hallottam, hogy rákkeltő hatású (mondjuk mostanában minden az) De állítólag mégsem olyan egészséges mint amilyennek valaha tartották.

Az már csak egyéni vélemény, hogy szerintem az íze is borzalmas:S

2010. nov. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A családomban és több ismerősömnél is haspuffadást,és görcsöket okoz a szója.

A szójabab mérgező anyagot tartalmaz. Ezt vonják ki a feldolgozás során. De a keleti népek más technológiát használnak erre,mint a nyugati országok. A keletiek sem esznek egyszerre nagyobb mennyiséget belőle. Náluk az étkezés "mindenből sok kicsit" elven működik.

2010. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!