Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol lehet mogyorót venni?

Hol lehet mogyorót venni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 18:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb üzletekben kapni megtisztitva, csomagolva. Nem túl olcsó, de finom.
2010. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
szia! Amire te gondolsz, az az erdei mogyoró. Nekem van a kertben, hidd el, érdemes ültetni. Tavalyelőtt 10 kg-t adtam le róla (tisztítva). És semmi baj vele, csak mogyoróbogár ellen kell permetezni tavasszal. Amúgy minden boltban van, de eszméletlen drága. Ha termeled, meg szinte ingyen van, csak fel kell szedni a földről, mielőtt a kutyák feleszik :)).
2010. nov. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen az a kemény-héjú mókusmogyoró? Mi a multiknál szoktunk kimérősben venni pörkölt héjas földimogyorót. Szerintem a mókusoknak is ízlene :)"


Mikor költöztél ebbe az országba? Hidd el nem csak földimogyoró van nálunk! (és a palacsintát sem fáról szedjük te rogy.annt el,mé,jű)

2010. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg sok helyen kapható, de osztom annak a véleményét aki azt írta ültess, már ha van rá mód! olcsón megkapod a tövet, és hamar nő, ill, viszonylag. Állítólag a negyedik évben terem már. Nekem most a három éves magról kelt olyan három, méter magas, elvileg jövőre már lesz rajta.Ha gondolod, privátban megírog hol laksz, ha nem messze, tudok adni tövet, ki tudja, kicsi a világ....:)
2010. nov. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat:)

Igen, a kemény héjúra gondoltam, gyerekkoromban volt 3 hatalmas bokor az udvarunkban, ami alól órákig szedtük a mogyorót. Most igazából a Mikulás-csomag kapcsán jutott eszembe, hogy pár éve is tettem a gyerekek csomagjába.

Tudjátok, cukrot, diót, mogyorót...;)


Utolsó, nagyon szépen köszönöm a felajánlást, de a férjem már kapott ígéretet mogyoróvesszőkre, de nagyon aranyos tőled!

2010. nov. 15. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!