Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van még valakinek hányingere...

Van még valakinek hányingere rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Hungerit márkájú panírozott gyorsfagyasztott csirkecomb.

Megettem, és rosszul vagyok tőle, de nem ez az első alkalom.

Volt már másnak is ilyen?


2010. nov. 5. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszek ilyen előkészített mirelit "húsokat", mert egyiknek rosszabb az íze, mint a másiknak.
2010. nov. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is. Jó két éve nem veszek már ilyesmiket. Mindegyik húspépből van... és mesterséges ízfokozók és tartósítók vannak benne. Rájöttem, ha magam csinálom (2-3 evésre valót panírozok egyszerre, és lefagyasztom őket) attól semmi bajom, és sokkal finomabb is.
2010. nov. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én régebben szerettem a mirelit sajttal töltött "pulykamellet",egészen addig,amig egszer fel nem fedeztem,hogy valami kis fehér hegyes kiáll belőle.Elkezdtem húzni,és egy szép hosszú kb. 3 centis madártoll volt benne.(még szerencse,hogy mindig úgy áttúrom,és figyelem a kaját,mintha aranyat keresnék benne) Na akkor elmentem kihányni,mert úgy rámjött tőle a hányinger,és azóta,ha csak az üzletek hűtőiben is meglátom elkezd kavarogni a gyomrom!


25/N

2010. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen cucctól jogosan van hányingere az embernek.Én egyszer a kenőmájasból húztam ki egy bő öt centiméter(!!)hosszú,sötétszürke szőrcsomót,azóta valahogy nem tudom megenni,pedig régen a kedvencem volt.Egy másik ilyen sztori a melegszendvicskrém;anno azért hagyott fel a fogyasztásával a család,mert egy darab zsákmadzagot találtak benne.Bő tíz évvel később újra vettem egyet,és mit ad Isten:megint madzag!!A következő dobozban pedig egy igen nagy,fekete,formátlan,,vasgolyó"szerűség volt,amire ráharapva majdnem a fogam bánta.Ezek után csak egyet mondhatok:ne vegyetek semmi előre gyártottat,minden dzsuvát beleraknak,,jó az a parasztnak"alapon!!
2010. nov. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára igen.
2010. nov. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
igen.de én sok tartósitotol meg szinezéktől is rosszul vagyok
2010. nov. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezek nagyrésze húspépből, újraformázva készül, persze, hogy egyben maradjon, színe és íze is legyen, telis tele vágják mindenféle állagjavítóval, ízfokozókkal, színezékekkel. El is kell állnia jó sokáig, ezért a tartósítószerek sem hiányozhatnak. Én sem bírom az ilyen mennyiségű "vegyszert", ha néha itt-ott kénytelen voltam ilyen enni (pl. menza), utána mindig rosszul lettem.

Már hosszú évek óta én készítek mindent itthon, friss húsból, így tudjuk, hogy mit eszünk és max.10 perccel (és 3 db edénnyel) kerül több fáradtságba a panírozás miatt.

2010. nov. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát én nem is nézek ilyen mű szrokra.. egyáltalán nem ördöngőség megvenni a normális húst és otthon elkészíteni :D
2010. nov. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez nem pépből van.

A húsa elég szépnek néz ki, és csont is van benne, rendesen, -mint- a friss húsnál.

2010. nov. 6. 12:28
 10/11 anonim válasza:
100%
Ha rendszeresen hányingered van tőle ,miért nem mást eszel?
2010. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!