Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Repontos rendszerről?

Figyelt kérdés
Én szerintem egy nagy lehúzás. Én már nem is vásárlok visszaváltós üveget, inkább vettem egy víztisztítót és úgy iszok csapvizet, így nem veszek vizet már, ha koffein kell akkor kávét iszok vagy ha energia italt akarnák akkor por formában innám csak kerüljem el ezt a lehúzást. Ha meg alkoholt de én nem iszok alkoholt azt is megoldanám, inkább magamnak megcsinálnám vagy házi bort vennék csak kerüljem el ezt a marhaságot. De ez csak az én véleményem.

ma 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen én is így max:)
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Jó, hogy sokkkkkal kevesebb cucc megy a szelektíves kukába
ma 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baromság az egészben, hogy elvileg a környezettudatosság a cél, de aki eddig is szelektíven gyűjtött, azt most tovább szivatják feleslegesen, mert kétfelé kell gyűjteni a műanyagot.
ma 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

"így nem veszek vizet már"


Eddig minek vettél?

Az ásványvíz még ennél is nagyobb átverés...

ma 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert itt ahol lakom ihatatlan a víz és amíg nem létezett ez a repont marhaság addig megvettem az ásványvizet és addig nem volt motivációm sem vol hogy víztisztítóm legyen, meg nem is érdekelt, hát de most már van és így már kristálytiszta vizet ihatok, műanyag palack nélkül, végülis egy kis mikroműanyag nem árt amit megisznak vele ígyis-úgyis a műanyag palackozás miatt.
ma 22:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad le, hogy szerinted mi benne a lehúzás.
ma 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert +50 forintot fizetsz a semmire, és lesz olyan hogy eldobod mindig lesz olyan ember aki nem viszi vissza így mindig lenyúl 50 ft de ez az 1 ok. Nem volt addig bajom ezzel amíg mikor én vissza vittem konkrétan a sparba 1 nagy zsák flakont, bele dobáltam a gépben, megkaptam a blokkot és oda vittem a kasszához és azt mondták hogy le kell vásárolni, persze eddig amíg vissza vittem mindig készpénzben kaptam meg, mondom okés akkor veszek egy csokit és a visszajárót megkapom elkezdte a kasszás nem nem az egészet le kell vásárolni az utolsó fillérig! Itt lett elegem az egészből nem hogy még az időd is eltelik hogy elmész beváltod még szívóznak veled a kasszánál és találd el hogy melyik fizeti ki melyik nem... De hát eleve ez az én pénzem ami betétdíjként kifizetem és azt kapnám vissza akkor miért is szívózik még?? Felmérgeltem magamat és széttéptem a blokkot dugják fel!
ma 23:06
 8/11 anonim válasza:

pont ez volt a cél te észlény, hogy a sok proli szokjon le a totál fölösleges flakonszemetelésről

tökéletes dísznyula vagy a kísérletnek

ma 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát én nem úgy veszem észre mintha leszoktak volna a szemetelésről, az utcán a buszmegállóban annyi van mint állat szemét, valószínűleg te seggel ráülsz a flakonra azt onnan szeded a repontos bölcsességet!
ma 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
#9: brühühü
ma 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!