Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mézzel édesített teát a...

Mézzel édesített teát a cukrosok ihatnak?

Figyelt kérdés

#mézes tea
ma 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A méz 99.9 százalékban ugyanaz a cukor mint ami a kristálycukros zacskóban van. Van benne kevés vitamin de amúgy cukor
ma 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
ma 21:02
 4/8 A kérdező kommentje:
mivel édesítsem a teát?
ma 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Idd magában. Egy idő után meg fogod szokni és megszereted.



Néha tehetsz bele steviát, eritritet vagy negyedannyi édesítőt. De sajnos maga az edes íz is ha túl sok akkor olyan mintha cukrot ennél. Legjobb ha megszokod hogy édes iz nélkül iszod

ma 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Igyál gyümölcsteákat vagy gyógynövényes teákat (bodza, csipkebogyó), azoknak annyira nem feltűnő a keserű teaíz cukor nélkül, mint mondjuk a sima feketeteában.
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rakj bele édesítőszert. Tudom, hogy az sem egészséges, de legalább nem esel tőle kómába. Én ilyen "pötyi" édesítőt szoktam belerakni, de csak alkalmanként iszom. Elvileg vannak egészséges édesítők is, mint a stevia, de én annak nem bírom az ízét.
ma 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az "édes íz, ha túl sok, akkor olyan, mintha cukrot ennél" hülyeség. Ez talán maximum az IR-eseknek lehet gond, mert ott az inzulinválasszal van gond. De egy cukorbetegnek pont az a probléma, hogy nem termel elég inzulint a teste, ettől magas a vércukorszintjük. De egy édes íz, ha nincs benne szénhidrát, sosem fogja felvinni a cukrot.
ma 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!