Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Korlátlan ételfogyasztásos...

Korlátlan ételfogyasztásos (reggeli és vacsora) hotelben mennyi a maximum zsír amennyit hízni lehet 4 nap alatt?

Figyelt kérdés
170 cm/46kg/nő

aug. 9. 14:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Erre nagyjából lehetetlen válaszolni
aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
6kg
aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 retektorta ***** válasza:
91%
Az adataidból ítélve nem vagy hízásra hajlamos, szóval 4 nap zabálástól semmit nem fogsz felszedni, csak sokat szarni. Tudom, mert én is ilyen vagyok.
aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Ilyenkor rendszerint bekajálok már az első alkalommal - tudom, nem illik ilyen mohónak lenni - utána meg három napig pihegek, és semmi nem kell.

Nyugi, ha hízol is pár dekát, utána simán le tudod adni!


Jó mulatást 🙂

aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Öszintén szólva a kérdésed értelmezhetetlen.

Attól, hogy ott van elöttem egy csomó kaja, nekem nem KELL megenni mindent.

Az ilyen helyeken semmivel sem eszem többet, mint otthon és nem is hízok gyakorlatilag semmit.

aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#3

😂😂😂

aug. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
100%

Ilyen alkattal tényleg nem sokat, valószínű neked még jót is tenne:)


Amúgy kb 3 kilót max, nekem annyit sikerült 9 nap alatt...

Alapból elég jó alkatoma van, strandröpiztem tavalyig aktívan, de mióta abbahagytam kicsit maga alá gyűrt az önuralom hiánya és egyfolytában csak eszem:(

Nemrég voltunk egy szállodában 9 napot, 4csillagos all-inclusive, konkrétan minden étkezésre annyit ettem amennyi belém fért, több tálcányi kaja, egyszer a barátom kellett feltámogasson a szobába, akkora volt a hasam, tudom nagyon gáz


A decemberi rengeteg rokonlátogatás, karácsonyi ebéd és ezután már van egy kis úszógumim és nem igazán tudom rávenni magam, hogy megszabaduljak tőle, úgyhogy most kicsit irigykedek ezt olvasva, te nyugodtan élvezheted

21/L

aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%
nem vagy még elég dagadt...?
aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Én még soha nem híztam.
aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon max fél kiló. Az lehet hogy többet mutat a mérleg, de az nem hízás, le is meg kb 4 nap alatt (belek megtelnek, plusz a só miatt van egy kis vizesedés, simán mutathat +5 kilót is a mérleg, de ez nem jelent hízást).
aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!