Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másoknak is szokott hagymaszag...

Másoknak is szokott hagymaszaga lenni hagymaevés után?

Figyelt kérdés

Rágoogléztam szóval tudom, hogy létező jelenség, csak kíváncsi vagyok, hány sorstársam van. Nem nagyon eszek hagymát már emiatt, mondjuk én nem is nagyon hiányolom, lehet ad valami pluszt az ételeknek, de anélkül is teljesen jó. Párom szereti használni, mert szerinte meg kell. Legutóbb bolognai spagettit ettünk, amibe egy hagymát vágtam és egyszer szedtem a szószból, szóval maximum egy negyed hagyma lehetett benne és már jött a szag.

Nem szájszagra gondolok, hanem a pórusokból jön a hagymaszag az étel utáni 1-2 napban.


aug. 8. 22:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, ezen kívül soha nem vagyok büdös, rendesen tisztálkodom😃 Elvileg vannak más ételek is, amik válthatnak ki furcsa testszagot (brokkolit, kelbimbót írták még talán), de csak a hagymánál tapasztaltam szerencsére.
aug. 8. 22:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 jeverezi ***** válasza:
100%
sajnos igen szinte mindig
aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Csak neked, mindenki másnak halszaga lesz utána.
aug. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy is, hogy rendesen meg volt főzve?
aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem tapasztaltam. Durva, amit írsz, vagy extra érzékeny a szaglásod. Más aromás ételeknél is, pl. borsos kaja után borsszag, petrezselyem után petrezselyemszag, kávé után kávészag árad belőletek vagy csak a hagyma után érzed?

Én csak főzés után érzem a kézen, ha fokhagymát kellett szelni, vagy főzés után a hajban az olajos-hagymás szagot, vagy evés után a szájból lehet érezni a hagymát, de ugyanúgy a kávét is, na ez utóbbi borzasztó.

aug. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan így van.
aug. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tapasztaltam ilyet.
aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!