Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktál enni ételhez görögdinn...

Szoktál enni ételhez görögdinnyét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Számomra és a környezetem számára mindig is természetes dolognak számított, hogy számos ételhez fogyasztunk görögdinnyét, ha van. Úgy, mintha savanyúság vagy gyümölcs befőtt lenne. Ugyanúgy, mint szendvicshez friss almát alkalomadtán.

Páromnak ez teljesen idegen és furcsa, soha nem hallott még ilyenről.

Habár a válaszokból nem lehet majd levonni statisztikai jellegű következtetést, kíváncsi vagyok, ti hogyan látjátok ezt.



aug. 3. 19:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én néha eszek a reggelihez. (kenyér, felvágott, sajt + dinnye)
aug. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a dinnye mellé volt szokás mifelénk kenyeret, vagy dióbelet enni. Nagyszüleim még így fogyasztották.
aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%

A Waze közösségi navigációs appnak csak egyik szolgáltatása a trafizás jelzése. De ha egyébként jól tervez, és olyan dolgokat is tud, amit más nem, az miért baj? Pl. kátyús, rossz utat is tudsz jelölni. Vagy balesetre figyelmeztetni. Ez miért nem jó?

Ha váratlanul lelassul, megkérdezi, miért? És vissza tudod jelenteni, hogy torládás, vagy egyéb ok stb.

aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
27%

13-as!

És a dinnyeárusokat is lehet jelezni

aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!