Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted középtávon Magyarors...

Szerinted középtávon Magyarországon is divatba jönnek a húshelyettesítő termékek?

Figyelt kérdés
júl. 1. 08:30
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
61%

#30

De csokiból van 80000 féle. Én megszűnő termékkategóriàkról beszélek, nem egy adott màrkáról.

Köszönöm a dühedelmes lepontozást de akkor is csak egyre kevesebb az ilyen termék a boltokban.

júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Azért szűnik meg minden egy idő után mert irreális áron adják és nem fogy belőle elég. Olyan áron adják az alapvető termékeket vegán változatban mint amennyiben a legprémiumabb prémium hústermékek készülnek.
júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
0%
#32 Mert tudják, hogy a szektások bármennyit hajlandók megadni érte.
júl. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
33. Hát pont azért vezetik ki a termékeket mert nem adják meg az árát. Én is nagyon sok vegánt látok panaszkodni hogy ez is megszűnt az is megszűnt úgyhogy ezt teljesen valós jelenség. A forgalmazóknál kellene lobbizniuk, hogy normális árképzést alkalmazzanak ezeknél a termékeknél mert azt tudom, hogy a gyártók legtöbb nem ilyen borzalom listárokon adják nekik. Ezt a beteges hasznot mind a kereskedők teszik rá.
júl. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
0%
#34 Ez viszont mindenre igaz. Dolgoztam már olyan pozícióban, hogy ráláttam egy multicég árképzési stratégiájára. A lényege az, hogy mindent a lehető legdrágábban adni, amennyiért még megveszik. Mellesleg a vegán termékéknek valószínűleg az előállítási költségük is jóval nagyobb, mert speciális műanyagok és vegyszerek kellenek hozzájuk. Arról nem is beszélve, hogy míg húst a világ bármely ember lakta pontján elő lehet állítani, addig ez a vegán termékekkel korántsincs így, tehát a szállítás is drágább (egyébként ez utóbbinak a karbonlábnyomán is lehetne vitatkozni).
júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

#32

A lidl-s darálthús-helyettesítőjét vitték mint a cukrot, mégis megszűnt. A többi felsoroltat is úgy kellett kutatni korábban is, mindig le volt fosztva.

júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
72%
A vegán azért fenntarthatóbb mert mind a gyártástechnológiát mind az alapanyag költséget tekintve kevesebbe kerül mint a húsos termékek. Pontosan ez a lényege a fenntarthatóbbságnak. Ha nagyobb erőforrás igénye van akár az alapanyagoknak akár a legyártásnak akkor onnantól az nem fenntarthatóbb.
júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
86%
36. Nem hiszem hogy vitték mint a cukrot, én is kizárólag leárazásnál vettem belőle pár darabot, teljes áron sosem vettem meg. És miután a leárazott elfogyott nyilván nem rendeltek belőle újra hogy feltöltsék azt a részt amit így is alig tudtak kiüríteni. Ezt te úgy láttad azért üres mert kifosztották.
júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

#38

Nem (csak) leárazásról beszélek, mindig napi 3x kellett visszamennem hogy megnézzem van-e már.

júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!