Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerinted középtávon Magyarors...

Szerinted középtávon Magyarországon is divatba jönnek a húshelyettesítő termékek?

Figyelt kérdés
júl. 1. 08:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nálunk az Aldiban, olyan másfél méter szélesen látok vegán dolgokat a felvágottaknál, sajtoknál.
júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
56%

#21

Melyik aldi ez? Én budapesten voltam több boltjukban is, meg esztergom környékén, mindenhol kevesebb a vega/vegán termék mint 5-6 évvel ezelőtt.

júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ezek többsége kapható is Pesten, amerre én vásárolok.

júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
61%

#23

Hát ez elég sovány kínálat, az általam régen kedvelt termékek sincsenek.

júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
23%
24. Na, nem vagyunk egyformák. Én ezeket kifejezetten kerülöm.
júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
55%
#20 Nem tudom, te hova jársz vásárolni, de én mindenhol egyre több vegán terméket látok. Leginkább Sparba és Lidl-be járok. Mondjuk az is igaz, hogy mostanában olyan dolgokra is ráírják, amik eddig is vegánok voltak, pl. gyümölcslevekre - de ezt sem tennék, ha nem lenne divat.
júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
70%

#27

De van olyan bolt ahol látod az általam említett megszüntetett termékeket? Ha van akkor szólj és indulok is… :D

júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
24%
#28 Nem tudom, mivel nem vagyok vegán, így nem szoktam jobban megfigyelni, hogy a vegán termékek konkrétan micsodák.
júl. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
22%

Én is fel tudok sorolni vagy harminc terméket, ami már nincs.

Csak néhány: Stella, Hunyad, Ezüst és Arany kocka, Balaton kocka. Ifjúságomból csak nevükben maradtak meg: Tibi csoki, Sportszelet…

És akkor most sírjak, nem lehet csokikákat kapni?

Az, hogy vannak általad kedvelt termékek, amelyek már nincsenek a boltokban, nem jelenti azt, hogy szűkült volna a termékkör.

júl. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!