Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi történt újabban az ásványvi...

Mi történt újabban az ásványvizes kupakokkal? Úgy kell letépni...

Figyelt kérdés

Néhány hónapja már nem jön le lecsavarás után a kupak, hanem csak letépni lehet, és ezután marad rajta még két éles műanyagdarab...

Miért teszik tönkre azt is, ami eddig jó volt?


jún. 25. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Mert azt elvileg nem kéne letépni, azért csinálták így, hogy ne hagyd el :D


Amúgy én is utálom, de pont az a lényege, hogy rajta maradjon...

jún. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha még tovább szeretném használni levágom mert zavaró.

Egyébként fejlődik a technika.

jún. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%

Semmi értelme nincs, hogy "rajta maradjon", ugyanis aki eldobja a kupakot, az mostantól majd palackkal együtt dobja el.


Akinek nem szokása szemetelni, az eddig sem szemetelt.


Viszont így, hogy nem lehet leszedni, inni sem lehet belőle normálisan, plusz jártam úgy elég sokszor, hogy alig tudtam visszacsavarni, mert nem kapta el a menetet.


Ja, nem mellesleg az előállítása több anyagba kerül és nehezebb újrahasznosítani, mert a kupak az más anyagból készül, mnt a palack.

jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Hol éltél az utóbbi hónapokban?
jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%

Naponta meg kell kérdezni? :D


Rögzítve lett hogy ne essen le / ne dobálják szét az emberek.

jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Utóbbi pár hónapban? Már mióta igy megy... Mondjuk a Pepsinél is tényleg csak pár hónapja...

Nekem a visszazárásával van gondom, a rátekerés nem megy,.ezért jól lenyomom a tetejét.

Nagyon unatkozhatott, aki kitalálta.

Ha egyszer valaki eldobja a kupakot, akkor nyilván a dobozát, flakonkát is 😂

jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy újabb sötétzöld baromság.
jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is utálom, a barom aki ezt kitalálta még biztos nem fogott a kezében műanyag palackot.
jún. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4%

#7

Nem tudom mi a “sötétzöld” ezen, én szeretem hogy nem tudom leejteni véletlenül a kupakot.

jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem, mielőbb visszaalakítják vagy a jelenlegi primitív, palackból csúfot űző megoldáson finomítanak. Az ember esze megáll, hogy ilyen ostobaságokat találnak ki. Nem tudom mi jöhet még, legközelebb biztos már kupak se lesz, csak egy zárt tartály, aztán fűrészeld le a tetejét... Olyan lesz majd mint az orosz konzerv: megbonthatatlan, szóval fejlődik a technika visszafelé. Bár már most csomagolhatnának mellé harapófogót, mert a kupakból kétoldalra kiálló éles műanyagsorja kb. csak azzal vágható le... Ha jobban megvizsgálnák, még a végén kiderülne hogy a repülőre se szabadna felvinni. Gombostűvel ölni lehet, azt hiszem ez sincs messze tőle. Nem tudom ki találta ki de eszement banda lehet.
jún. 25. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!