Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy jó minőségű...

Mennyibe kerül egy jó minőségű torta készítettése?

Figyelt kérdés

14 szeletes. (Nem 14-en ennének belőle, hanem úgy 6-7 ember)


Őszintén szólva így családban sosem csináltattunk tortát, hanem anyám pl. sütött nekünk gyerekeknek, meg apám is (külön él)… Én meg ilyen bolti tortákat vettem (ciki vagy sem, ez az igazság), az utóbbi időben ezeket a marlenka tortákat és eléggé meg voltunk elégedve vele.


Most úgymond rám hárult a feladat, hogy csináltassak valakinek rendes születésnapi tortát, viszont beteg voltam meg sok minden váratlan dolog közbe jött (nem kifogás, tényleg)… Így nem tudtam utána nézni a témának és már csak 1 hét van hátra.


Mostmár nem számít igazából hogy mennyibe kerül, nincs felső határ, bármennyiért megcsináltatom, csak érdekelne…


Mert pl. amit találtam és szimpi, ott szállítással együtt (Budapesten belül) olyan 30.000 forint körül jönne ki… Ez a megszokott ár, vagy ez kicsit lehúzás kategória?



jún. 24. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Maga a torta 26.500, a szállítás meg egyebek nélkül.
jún. 24. 09:42
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Sima torta kb a fele ennek az árnak. Formatorta, neves cukraszda, vagy spéci torta lehet ennyi. De szépen beírhatod a google-ba hogy x torta x város és már meg is vannak az árak
jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak 8 szeletes tortát csináltattam. Volt rajta egy marcipán figura meg pár színes szmötyi, háromnegyedét lehagyták róla, amit kértem. Szóval egy tök fehér tortát kaptam, egy marcipán figurával a közepén, pár színes szmötyivel. Ezért fizettem 14.000 Ft-ot... Direkt most nem marcipán bevonatosat kértem, hogy majd olcsóbb lesz, aztán még drágább volt, mint a tavalyi bevonatosa... Én sokallom, de ilyen árban mennek manapság. Mondjuk ez az idei kritikán aluli volt, ezt én is meg tudtam volna csinálni.
jún. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Még a nándori cukrászdaban is kijon egy 16 szeletes 16-20 ezerbol peidg az neves es jo minoseg. Draga amit talaltal
jún. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Az kemény, inkább vedd meg vidéken vagy egyre elterjedtebb a házi torta készítés de ez is kb 10 ezer.
jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, én egy kisvárosban élek, mégis ilyen drága volt.
jún. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A drága az új olcsó.
jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kell rá extra díszítés, akkor bemész a Daubnerbe és kapsz 10k környékén. Csak rá kell szánni egy bő félórát, mert sor van.
jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
díszítés és helyfüggő de szerintem 1200-1500 kb a szeletár ami még reális, de minőségi alapanyagokból van
jún. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!