Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehérje allergiám meg búza...

Fehérje allergiám meg búza allergiám van, mit egyek majd?

Figyelt kérdés

2 hónap után kiderült, hogy a ilyen random wc-n üldögélésemet az okozza, hogy fehérjére vagyok allergiás meg a búzára meg a dióra meg ananászra stb.


Én csak ezeket ettem, eszem, de nem kéne mert ciki napi 8-10 alkalommal wc-re menni miután görcsöl a hasam. Egy szó mint száz valami étrend kéne, diatetikusnak szóltam majd hív, hogy mikor menjek konzultációra, de az következő hét lesz. Addig is ki kéne valamit próbálnom. De ahogy nézem el kell adni a vesém, hogy két hétig tudjak enni, konkrétan 40%-al drágább lesz a kajálásom és még a kedvenceimet se ehetem.


jún. 20. 16:45
 1/10 A kérdező kommentje:
Na lehet rosszul írtam, mert cölikália teszt az negatív. Nem tudom nem értek hozzá.
jún. 20. 16:46
 2/10 A kérdező kommentje:
De a búzát is kihozta + nak a teszt. aaaaaaa
jún. 20. 16:46
 3/10 A kérdező kommentje:
Csokit ehetek? Mert azt most eszek. Izgi a Szlovén-Szerb meccs.
jún. 20. 16:48
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez a 200+ ételre vonatkozó teszt akkor felejtsd el mit ír és menj el rendeden kivizsgáltatni. Ezek a tesztek csak annyit mutatnak hogy mit ettel mar valaha tehat mivel talapkozott a tested, igy tudjak kimutatni h atestnek van reakcioja.



Ha normalis teszt volt, szalemberekkel akkor pedig az lett volna a minimum hogy tovabbkuld dietetikushoz. Ha nem kukdott, menj magadtol. Ilyen aok kizarassal orias kihivas lesz valrozatos es egeszseges etrendet osszerakni. Foleg laikusnak. Szoval irany az az embet aki ezt tanulja 5 evig. A dietetikus.

jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
110 ezer volt a teszt. Azért na.
jún. 20. 17:45
 6/10 anonim ***** válasza:
A cöliákia lehet negatív, mert az lisztérzékenység nem búzaallergia.
jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

"110 ezer volt a teszt. Azért na."


Attól még nem megbízható, csak lehúzzák azokat, akik nem fogják fel, hogy használható eredményt csak orvosok által végzett teszt ad, az ilyen netes nem ér semmit.

jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magánkórházba csináltam.
jún. 20. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
A 4.-nek igaza van, ezek a tesztek nem alkalmasak diagnózisra. Kár, hogy nem olvastál utána, mielőtt kiadtál érte ennyi pénzt.
jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De mióta nem eszek ott felsorolt dolgokat azóta nincs problémám.
jún. 22. 10:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!