Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételektől kaptok...

Milyen ételektől kaptok frászt amit szó szerint szinte kiköptök?

Figyelt kérdés
2023. márc. 25. 09:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Minek vennék a számba olyan ételt, amitől frászt kapok?
2023. márc. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Tényleg nem érted a kérdést vagy szándékosan kötözködsz?


Értsd a gyengébbek kedvéért: "Mi az amit utáltok?"

2023. márc. 25. 09:05
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Sárgaborsó főzelék, kocsonya, pacal.
2023. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
túróstészta (édesen), bármilyen paradicsomos alapú étel (édesen) és bármilyen natúr hús meggy szósszal, de egyébként bármilyen olyan étel ami alapból nem édes, ha megcukrozzák az számomra ehetetlen. (bundás kenyér is, ha cukor van rajta)
2023. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
86%

Eléggé válogatós vagyok, szóval pacalt, birkahúst, körmöt, sárgaborsót egyáltalán nem veszek a számba.

A gomba olyan amit csak akkor eszek meg, ha nagyon muszáj.

Mióta terhes voltam a zeller nagy mumus, előtte sem szerettem, de azóta, ha véletlenül elbújik a levesemben és a számba kerül kiköpöm, mert elkap a hányinger az ízétől.

2023. márc. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb zöldség engem hidegen nagy. Néhány zöldség van amit szeretek. De a párolt brokkoliból vagy a karfiolból csak pár falatot tudok enni, és egyszerűen elkezdek undorodni. Számomra a világ legrosszabb zöldségei.
2023. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Paradicsomleves
2023. márc. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Pacal, vese, tenger gyümölcsei. Spenót, sóska, sárgaborsó. Káposztás tészta cukorral. Ezekre rá sem nézek.
2023. márc. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%
Lecsó, sárgaborsó főzelék, tarhonya
2023. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Kevés olyan van, de pl. kerülök minden mákos ételt, a tengeri herkentyűket, a gyorséttermi hamburgert, és az olyan ételeket, amiket indokolatlanul megcukroznak (mint ahogy feljebb írták, túróstészta, káposztástészta stb. édesen).
2023. márc. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!