Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen ételeket esztek majonéz...

Milyen ételeket esztek majonézzel\ketchuppal\mustárral?

Figyelt kérdés

Fel tudnátok sorolni párat?

Én pl:

Ketchup:melegszendvics, virsli, sültkrumpli, hamburger

Majonéz:sonkás szendvics

Mustár:kolbász, virsli, hot dog


2022. szept. 14. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mustár: kolbász, virsli, hotdog, szendvics

Majonéz: krumplisaláta, coleslaw

Ketchup: hamburgerszószba keverem, nagyon ritkán sült krumplihoz, egyébként nem szeretem

2022. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó, rengeteg lenne felsorolni. Majonézt szinte bármihez képes vagyok enni. Eleve mivel nem eszek tejterméket, így a különböző salátákat csak majonézzel keverem el. Akkor...sült krumpli-majonéz, ketchup-, rántotta-majonéz, ketchup, mustár-, rizsre-majonéz-, vajas kenyérre is bármelyik, virslihez-ehhez is három közül bármelyiket kedvemtől függően, bundás kenyér-mustár-, pizza-ketchup-,...
2022. szept. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ketchup: sült krumpli, pizza(nem mindig), melegszendvics, hamburger


Majonéz: semmihez, nem szeretem


Mustár: kolbász, debreceni, fasírtos szendvics

2022. szept. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizza, kolbász, virsli, hamburger.
2022. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A majonézt többnyire magában eszem, amiről le kell szoknom végre, mert gyakorlatilag valós időben hízom tőle. Ketchupot nagy ritkán sült krumplihoz szoktam enni (majonézzel együtt...), a mustárt nem szeretem.
2022. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Virsli, grillsajt, grillkolbász, sültkrumpli, néha a natúr csirkéhez is teszek és a pizzára. A legolcsóbb mirelit pizza is ehetőbb Univer majonézzel. :)
2022. okt. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mustárt főleg virslihez, grillkolbászhoz, hurkához eszem, de néha szoktam mézes-mustáros csirkét készíteni, ahhoz is jól passzol. Ketchupot ritkán veszek, de az is mehet nekem kb mindenhez, amihez a majonéz.
2022. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!