Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sok ember habzsol mint egy...

Sok ember habzsol mint egy allat de mellette lusta mint egy diszno. Ez miert van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 15:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Még egy kicsit a kaja és pénz témáról. Azért mondjuk a krumplis meg a tejfeles tésztát is lehetne vegyíteni káposztával, sárgarépával, idényzöldségekkel. Az se lenne drágább. És még van egy tapasztalatom. Aki nagyon szegény, az gyakran azért lett nagyon szegény, mert nem tud gazdálkodni. A kajával sem. Készkajákat vesz, ami eleve drágább, a helyett, hogy magának csinálná. Olvastam egy felmérésben, hogy a mélyszegények vásárlásai között előkelő helyen van a fagyasztott pizza. De nekem is van olyan ismerősöm, akinél már a gázt és az áramot is kikapcsolták, de e mellett rendszeresen gyorséttermi kaján éltek. Persze bizonyos szintű pénz kell a jó és egészséges kajához, de az nem igaz, hogy az egészséges kaja eleve drágább. Én pl. nagyrészt zöldségeken, gyümölcsökön élek, és az olcsóbb mint a hús meg a készkaja.
2010. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A "Mekit" én nem tartom olcsónak!

Két menü árából egy nagyon egészséges családi ebédet lehet főzni(4-5 főre gondolok)!

2010. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!