Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit tehetek még moly ellen a...

Mit tehetek még moly ellen a spájzomban? Azon kívül, hogy kidobtam a molyos pattogatni való kukoricát, grízt, pirospaprikát és kitakarítottam?

Figyelt kérdés
Lehet kapni olyan molyirtót, amit élelmiszerek mellé is be lehet tenni?
2010. szept. 16. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez akkor volt gond amikor bérházban laktunk,és a közös szellőzőn át voltak ilyen látogatóink-nem tudtam mit tenni,itt nem tartottam molyszámára ehető dolgokat.Esetleg néz szét a lakásban alaposan,én például azt hittem mindet kiirtottam,és költözés után derült ki hogy pl.a könyvek ragasztása mögött(a könyv élén)voltak bábok!
2010. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen, lehet kapni élelmiszer közé tehető molyirtót is.

sajnos nem tudom mi a neve , de van az biztos, mert én is kaptam a lányomtól.

üdv.

2010. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálam is ilyen probléma volt, én a drogériában vettem ilyen téglalap alakú papírt, amelynek az egyik oldalán ragasztó volt. csak kitettem a polcra és a molyok pedig szépen beleragadtak. Ez direkt az étel molyokra van. ja és mindent a liszttol fogva a tésztákig ilyen muanyag tartó edényekben tárolok azóta.
2010. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. szept. 16. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy hívják azt a 3 szögletőre hajtogatható ragadós kartont, hogy Bio Stop. Feromon csalogatja oda a hím molyokat, és ahogy ráragadnak a papírra. Nálunk teljesen kiirtotta a molyokat, ráadásul nem vegyszer.
2010. szept. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! :))
2010. szept. 17. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!