Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » ? Szegények leleményessége -...

? Szegények leleményessége - csak tapasztaltak!

Figyelt kérdés

Ezt az ételt kellene ehetővé tenni, mert igencsak semmilyen-borzasztó az íze:

víz, liszt, só - azaz gyúrt tészta Magában. Főzés, sütés nem opció.



2022. márc. 29. 09:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%
Oké, előfordul. De, akkor is felelőtlenségnek tartom hogy valaki ennyire kifogyjon az ehető dolgokból.
2022. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%

Ez magánügyed, én sem szoktam ilyen helyzetbe kerülni, de nem mindenki egyforma.


Másrészt az az érzésem, hogy a kérdezönek nem az a gondja hogy kifogyott a pénze, hanem csak szórakozik a kérdésével. Ha ugyanis nincs pénze, attól még fözni tudhatna.

2022. márc. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha már leleményesség... Vasalód sincsen?

Felmelegíted, ráteszel egy sütőpapírt, és ezekből a hozzávalókból vékony kis lepényeket tudsz sütni.

Azt nem mondom, hogy finom lesz.... de nem nyers.

2022. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
12: én is írtam már az előbb, hogy szintemelésre gyúr valszeg...
2022. márc. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel helyi szervezet, ahol tudnak adni egy tál ételt! Vagy önkormányzat rendkívüli segély. Esetleg helyi templomgyülekezet. Biztos van olyan, aki egy ebédre szívesen meghív. Felejtsd el a csirizt!
2022. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%
Én mondjuk arra gondoltam, hogy kikapcsolták az áramját, így a vasaló nem biztos, hogy jó, bár kreatív ötlet volt. Lehet tüzet rakni is ha van rá lehetőséged, vagy mondjuk egy fekete vaslapot tükör segítségével várni, hogy felforrósodjon...🤔 de szerintem sem valós kérdés egyébként.
2022. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
68%
ha a főzés nem opció ott merül ki hogy se villany se gáz, nem tudnék ilyen helyzetben én sem elképzelni mást mint barkácsolni egy kicsi tüzet szabadtéren, és abba dobva mondjuk egy lábast "megsütni". de én is valótlannak tartanám inkább a kérdést, unalom vagy kíváncsiság szülhette. tényleg nagyon sok helyen van ingyenkonyha, olyan emberek is elhordják onnan akik még olyan nagy vészhelyzetben sincsenek, és votl alkalmam kóstolni más által hogy az ilyen inségeledelekhez képest mint a liszt-víz igen csak rendeben van
2022. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
17. Én most már tartok tőle hogy nem derül ki a kérdésfeltevés valódi indoka.
2022. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

2-es, 3-as, 4-es, 7-es, 9-es! Igen mély tudásaitokban és élet-látásaitokban (ezt a szót nem biztos, hogy értitek, de nem is kell) gyönyörködöm! Ezért segítségeteket kérem, hogy még több tudást szerezzek Tőletek! Ezt a kérdést is én tettem fel, és szeretném, ha igen kiemelkedő elméteitek megfejtené nekem ezt a kérdést / jelenség magyarázatát. Na de mielőtt belinkelném, 1 dolgot kérek tőletek (még mindig 2-es, 3-as, 4-es, 9-es hozzászólókhoz szólok), legyetek szívesek ott jelezni, hogy ennél a kérdésnél hányadik válaszolók voltatok, hogy mély ismereteiteket be tudjam azonosítani, összefüggésbe tudjam hozni, s mind inkább gyönyörködni rajtuk! A link: https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__1..

Tehát igen megköszönném, ha az ottani hozzászólásaitokban feltűntetnétek, hogy ITT hányadik hozzászólók voltatok! Remélem ez az 1 csekély kérés nem fog problémát okozni. A trehány embereket ugyanis gyűlölöm! Azért ezt az 1-et tegyétek meg!

És valóban álmélkodok élet-látásaitokban, hiszen ezért kérem a jelenség megfejtésének megpróbálását! Akkor is szóljatok hozzá, És írjátok oda, hogy hányadik hozzászólók voltatok itt, ha nem tudjátok megfejteni és gondolataitok sincsen! Köszönöm nektek!



13-as! Vasalóm nincs, de gyertyával tudnék hőt termelni. A gondolatot köszönöm! A gyertya gondolata tőled jött.


15-ös! Köszönöm a gondolatot, de nekem ez nem lehetőség. Az okot nem közlöm, mert valószínűleg nem értenétek. A megértésnek van tudománya és az oka olyan, amit az emberek egész életükben meg se tapasztalnak. Ezért tartom valószínűtlennek, hogy értenétek.


16-os! Nincs tűzgyújtásra lehetőségem. Ezenkívül csak a vaslap+tükörre válaszolok még: Köszönöm. Nem süt ide a Nap, de későbbre félre teszem a gondolatot, hátha egyszer alkalmazni tudom és alkalmaznom kell.


17-es! Szabadtér... Ugyanazt válaszolom neked is, mint a 15-ösnek.


5-ös, 8-as! (Igaz ugyan, hogy utoljára hagytalak titeket (vagy téged), aminek oka, hogy nem akartam a 2-es, 3-as, 4-es, 7-es, 9-esek után közvetlenül reagálni.) Jó volt értelmet olvasni!

2022. márc. 30. 11:31
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Na, egy újabb troll. :D
2022. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!