Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik eteltol, italtol lesz...

Melyik eteltol, italtol lesz hasmenesetek?

Figyelt kérdés
Nalam a dobozos narancslevek viszik a palmat.
2008. dec. 16. 00:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Na éljen, még egy szánalmas válaszoló. Amúgy érdekes a kérdés, mert nemrég olvastam egy tanulmányt, ami arról szól, hogy bizonyos ételek vitamin és ásványi anyag tartalma mennyire megcsappant az elmúlt 20 évben és tele vannak olyan anyagokkal, amelyek hasmenést okoznak, mert a szervezetünk nem tud alkalmazkodni hozzájuk. Pl. a tej is ilyen, már csak 6-8%át tartalmazza annak a vitamin és ásványi anyag mennyiségnek, ami 1968-ban megtalálható volt benne és azért ez szomorú, nem? Azért kerestem rá erre, mert a páromnak mindig gyomorproblémákat okoz a tej és a tejtermékek (de csak pár hónapja) és speciel a tejjel én is így vagyok. Kellemetlen puffadtság érzésem lesz akár egy pohár tejtől is, aztán hasmenésem.

Ennyit arról, h mi egészséges é mi nem.:(

2008. dec. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, hiaba "erdekes" a kerdes, szerintem nem ez volt a "legerdekesebb" kerdes itt. Naponta olvasni furcsa dolgokat, ugyhogy ugy gondoltam, mergkerdezem, miert ne?
2008. dec. 16. 14:31
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A coca cola a pepsit nincskedvem kiprobálni.
2008. dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tejbegríz, tejberizs, majonézes dolgok, krémes sütik...

meg vagy áldva :D

2010. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*vagyok
2010. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!