Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol tudnék venni/rendelni...

Hol tudnék venni/rendelni dekoratív csatosüvegeket/dugós üvegeket?

Figyelt kérdés

A hangsúly a kinézeten lenne, videókban láttam különlegesebb alakú kis üvegcséket, de itthon se boltokban, se webshopokban még nem találtam, csak az "átlagos" üvegeket.


Ajándékba szánnám, saját készítésű likőrrel tölteném meg őket. Szóval a légmentes zárás (parafadugó vagy csatos tető vagy hasonló) nagyon fontos lenne.


Ha bárki látott ilyesmit az utóbbi időben, légyszi adjátok a tippeket, mert google most nem a barátom.


2022. jan. 20. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Régiségvásárban szokott lenni, bár annak gondolom, nem zár már légmentesen a kupakja.
2022. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csatosuveg.hu
2022. jan. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pl pepco vagy butlers de elég dárga dolgok. esetleg ikea csomagban
2022. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sajnos az nem működik, amit a 2. írt, de közben találtam egy jót (hátha valakinek hasonló gondja van :D )

uvegpalackok.eu


Köszi azért. Még más tippeknek is örülök.

2022. jan. 20. 18:46
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 ezeket néztem, többször is, de mindkét helyen csak a szokásos "sima" csatosüveget találtam (természetesen ha minden kötél szakad az is teljesen jó, csak szerettem volna valami különlegesebbet :) )
2022. jan. 20. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Budapest, Nyugati, Skála Metró
2022. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Működik a 2-es komment oldala.


Amúgy


[link]

2022. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2022. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!