Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen a mizo túró rudi?

Milyen a mizo túró rudi?

Figyelt kérdés
Úgyértem szerintetek finom?Én oda voltam/vagyok a túró rudikért már szinte mindet megkostoltam.Nagon jó a reklámja is(nem csak a reklám miatt szoktuk a dolgokat megvenni),és kiváncsi lennék milyen szerintetek.Mi most megyünk bolotba és lehet vezsek de azér t a ti véleményetekre is kiváncsi lennék.(aki evett már ilyet)
2010. szept. 7. 18:41
 1/6 anonim válasza:
67%
80 forint, és megtudod.
2010. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
F.s Legalábbis nekem nem tetszett...
2010. szept. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak üzenem hogy irtam hogy vezünk(és már meg is ettem amit vettünk)ja és 65Ft volt a Tescoba.Különben szeirntem finom.
2010. szept. 7. 19:59
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem jó. Engem arra emlékeztet, amikor még a Danone nem rontotta el.
2010. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Bár későn, de segítek a válaszban. Nagyon finom! Most kitett magáért a cég. Finom túró rudi jó áron. A CBA boltokban 49 Ft-ért árulták 1 hónapon át, de most szombaton vége az akciónak, nem lesz utána annyira drága 55-59 Ft marad. Ezen a héten meg már megvásárolható az óriás változata is! Mizo Mega Túró Rudi 51g a CBA boltokban 99 Ft-ért kapható. Ma már nemcsak az a fontos, hogy finom legyen, hanem sajnos, hogy megfizethető legyen egy termék. Mindenki az ételen, italon, édességen spórol, hisz sok az "otthoni költség". Ezért is jó, hogy a Mizo Túró Rudi finom és olcsó!
2010. szept. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is finom.Az óriás változatáról még nem hallottam,de olyan lehet mint a normál.
2010. szept. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!