Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a paleolit...

Mi a véleményetek a paleolit táplálkozást tárgyaló könyvről?

Figyelt kérdés

Elhiszitek, hogy a burgonya, a rizs, cukor, gabonafélék és ezekből készült kenyér valóban bűnösek?

Annyiféle 'jóakaró', étkezési szokásokat tárgyaló, megreformáló tudományos alternatívák vannak már, de egyik sem állította még ezt....


2010. szept. 4. 22:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A tej tilalmával egyetértek! Amióta lemondtam róla, elmúlt a szénanáthám teljesen.
2010. szept. 4. 22:57
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

épp csak az a hiba benne, hogy annyi hústól olyan köszvényesek lennénk 35-40 éves korunkra, hogy csak na. nem lehet összehasonlítani az akkori és a mai ember egészségi állapotát, mivel az akkori átlag életkor max 25 év volt.

a tejtől a legtöbb embernek semmi baja. mindenki ezen aggódik, holott magunkra kenünk millió mérget kozmetikum formájában, belélegezzük a levegőben, megesszük az ételekkel együtt, cigizünk, alkoholt iszunk, erre mindenki a tejtől retteg. nevetséges. Szendi Gábor mégcsak nem is tudós, mások tanulmányaiból összeollózott részekből ír könyvet. szánalmas.

2010. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a mértékletesség, az ésszerű életmód a megfelelő.
2010. szept. 4. 23:11
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
A fogyókúrás részben más sok ilyen kérdés volt. Régészek válaszoltak rá, miszerint a paleolit korról és az akkori táplálkozásról alig tudni valamit, semmilyen adat és lelet nem áll rendelkezésre, ami alapján lenne valóságtartalma a könyvnek.
2010. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Az elmebeteg aki ilyet kitalál hogy paleolit táplálkozás. És nagyfokú pofátlanság megpróbálni bebeszélni másnak a hülyeségeiket! Ennyi féleszű állat még nem zúdította az emberekre hülyeségeit. Egyen az ilyen hülye amit akar de mást ne hülyítsen.
2010. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
burgonya tej nélkül ok, de a rizs az egyáltalán nem árt, mert én attól gyógyultam meg vastagbélgyulladásból
2010. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Én nem hiszem el. Az író látta, hogy manapság nagyot lehet kaszálni ezekkel a "forradalmian új, mindenre megoldást adó" könyvekkel, ezért elgondolkozott, hogy mit találjon ki, amit még előtte nem, tehát amit még megkajálnak az emberek. El tudom képzelni, hogy körülnézett egy könyvesboltban és megakadt a szeme egy a paleolittal foglalkozó könyvön, innentől meg adott volt a téma.

Ha letesztelik pár generáción és beválik, akkor talán elgondolkozom a dolgon, de ezt úgysem fogom megérni, innentől nincs mit gondolkoznom rajta, azt hiszem.

2010. szept. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Figyelemre méltó.
2010. szept. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én minden ilyen könyvből loptam egy picit és kialakítottam a saját módszeremet.)) Szóval 100%-ban minden hülyeség,de lehet benne jó dolog is:)
2010. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na ezt jól meg azt mondtam,de nem hat még a kávé:)))
2010. szept. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!