Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan "szerettessem" meg a...

Hogyan "szerettessem" meg a férjemmel a zöldségeket, zöldséges kajákat, salátákat? Másoknak sikerült valahogy?

Figyelt kérdés
2021. szept. 7. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Van bármilyen zöldség, amit valamilyen formában megeszik?

Répás, brokkolis, karfiolos, gombás, vagy cukkinis fasírt. Répatorta, cukkinis brownie. Bolognai raguba finomreszelővel reszelt répát, cukkinit tenni. Még nem kóstoltam, de nagy népszerűségnek örvend a karfiol rizs.

2021. szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Aki azt írja, hogy kirakta volna a feleségét az remélem egyedül fog megszomorodni. 😀 a nő/kérdező nyilván jószándékból akar egészségesebb dolgokat adni neki… én pl nem főzök a páromnak, mert ugyan ez a helyzet, mondjuk magamnak sem főzök, napközben rendelünk magunknak ami tetszik, én vegán ő meg magyaros cuccot általában, este meg hideg kaja, chips, gyümölcs, edzés után meg fehérje. Azt sem értem, hogy miért lenne kötelező nőként főznöm bárkinek.
2021. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 qkker1 ***** válasza:
18%

"Aki azt írja, hogy kirakta volna a feleségét az remélem egyedül fog megszomorodni. "


Köszi, van egy rendes normális feleségem, és a nálunk nem szokás ultimátumot adni a másiknak, elvégre egyenrangú felek vagyunk a kapcsolatunkban.

2021. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Az miért ultimátum, ha elmondja a feleség, hogy ő mit fog főzni? Az lenne az ultimátum, ha meg is tiltaná a férjnek, hogy esetleg magára más jellegű ételeket főzzön. Talán a kedves férjnek fel kéne emelni a hátsóját és rájönni, hogy 2021-et írunk és a házimunka közös feladat.
2021. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%
A házimunka felosztása megállapodás kérdése. El lehet kezdeni az ilyet, hogy én csak magamra főzők, csak magam után mosogatók, mosók, csak a fél kertben nyírom le a füvet, csak a kerítés egyik felét festem le, stb csak az ilyen az esetek 90%-ban a válás előjátéka.
2021. szept. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Metionin ***** válasza:
100%
Csak simán ott ettem előtte az ilyeneket és egy idő után kóstolta ő is. Egy ideje már többször szed magának zöldséget is mint nem.
2021. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet… ha nem olyan ne fogja megszeretni.

Saját magamról is tudom ezerrel erőltettem magamba mert jaj dejo meg egészséges … aztán emiatt csak mégjobban megutáltam.

Hagy egye amit ő szeretne! Tartsd tiszteletben.

2021. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
18%

"Hagy egye amit ő szeretne! Tartsd tiszteletben."


És ha 35-40 évesen szívinfarktust kap emiatt, akkor boldog lehetsz, hogy nem próbáltad egészségesebb életmódra rávenni.

2021. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!