Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szívesen főznék "nagyobb"...

Szívesen főznék "nagyobb" mennyiséget, amit szét osztanék rászorulóknak!?

Figyelt kérdés
Háziasszony vagyok 2 kisgyerekkel! Még soha nem csináltam ilyet és nem tudom hogyan lehetne ezt megvalósítani! 100 főig lenne rá kb. keretem! Mindig segítek apróságokkal, de ilyenben még nem volt részem! Ötleteket várnék, hogy hol tudnám meghirdetni és vagy hasonló szervezet akinek besegítenék!? Tényleg fogalmam nincs, hogy ezt igy ebben a formában megtudnám e valósítani!?

#ételadomány #Lélekből
2021. aug. 5. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a városod fb csoportjába írd ki, ha nem kapsz érdemi segítséget, írj a Máltai szeretetszolgálatnak, hogy a közeledben hol lenne megoldható az ételek szétosztása. Egyébként hajléktanszállókon biztosan örülnének neki. Sok városban van ilyen közösségi étel láda, ahova adományként melegételt tehetsz, akinek meg kell, az odamegy, elviszi. Ha nagyon nincs ötleted, simán menj ki a város szélére szegény családokhoz csengess be.
2021. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Szoktam ilyet csinalni ... mondjuk nem 100 fore ... de neha csinalok valami fincsi kajat, bedobozolom es lemenyek nagyobb aluljarokba vagy palyaudvarra es odaadom a raszoruloknak. Nem hirdetem sehol, nem szoktam segitseget sem kerni ... ha eppen megtehetem, akkor segitek es kesz :)
2021. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hivatalosan te igy nem oszthatsz etelt, meg joszandekbol sem, szoval ne nagyon reklamozd. Természetesen barkinek adhatsz egy tál etelt csak úgy, de hivatalosan, tehat kifuggeszted hogy etelosztas, lehet jonni ugy nem.
2021. aug. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Lemaradt..


Jar a tisztelet kerdezo.

2021. aug. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg azt javaslom a helyi szervezeteknel erdeklodj, krisnasok, vöröskereszt, maltasok stb. Biztos szivesen fogadnak az alapanyagokat, es talan fozni es segithetnel.
2021. aug. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne reklámozd, mert olyan büntetést kapsz, hogy az életben nem fizeted ki.


Viszont fű alatt nyugodtan :)

2021. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Körbejártam a közösségi ill. kereső oldalakat és valóban lehetetlen lenne megvalósítanom hivatalosan! Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom a környékemen, van is egy két ötletem már! Ölelés minden jólelkű embernek!
2021. aug. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!