Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Frank Júlia...

Mit gondoltok Frank Júlia szakácskönyveiről?

Figyelt kérdés

Ő rá gondolok:

[link]


Akinek van tőle, vagy látott már tőle könyvet, annak mi a véleménye róla? Mennyire részletes, tartalmilag milyen? Ajánlanád?

Jellemzők bennük a képek?

(Csatoltam egy szavazást, de ettől függetlenül kérlek, egy pár szót legalább írj róla nekem! Köszönöm!)



2020. dec. 14. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Remek könyvei vannak
Jó könyvei vannak
Egynek elmegy
Kevésbé jók a könyvei
Rossznak találtam őket.
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Semmit.
2020. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Áhh, kösz-kösz, azért ment a zöld :D


Ez kicsit egy lépést előre - kettőt hátra nekem.

Pár könyve felkeltette az érdeklődésemet viszont csak online tudnám beszerezni, és érdekelne milyenek mielőtt megveszem.

2020. dec. 14. 17:51
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Egy könyve volt meg anyámnak, már nem emlékszem, melyik. Nekem olyan "idejétmúltnak" tűnt már akkoriban is (15 éve). Olyasmi, mint nagymamám receptjei. Persze semmi baj nagymamám receptjeivel, jól tud főzni, csak épp nem a legegészségesebb, plusz ha valami újat szeretnék, akkor nem a nagymamámat kérdezem meg.
2020. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2020. dec. 14. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Anyukámnak egy csomó meg volt etöl szerzötöl ,de hogy jók e receptek Belöle nem tudom .
2020. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt 3 könyve, csak az egyiket a férjem rádobta a tűzre, a másik kettő pedig eltünt(de szerintem azok is ott végezték).
2020. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg kicsot retro-receptek, de ha erre vágysz, akkor jó választás. Én a helyedben valami új stìlusú szakácskönyvet szereznék be, szép ételfotókkal, igényes kiadásban.
2020. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!