Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a kedvenc menzás...

Mi volt a kedvenc menzás uzsonnád és melyik a legkevésbé kedvenc?

Figyelt kérdés
Uzsonna, nem ebéd, szóval ne írjatok ilyeneket, hogy mócsingos hús meg zsíros leves! Köszi.

#menza #tízórai #uzsonna #iskolai menza
2020. máj. 7. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc: sajtos rúd, kakós csiga és az az ikonikus puding (az ami alul csokis, felül pedig ilyen tejszínhabszerűség van. Gondolom tudod melyikre gondolok)


Legkevésbé kedvelt pedig az az undorító szendvics, amibe mindent beledobáltak és eláztatták a zsemlét mustárra meg majonézzel (de szerintem még egy iis fizet is tettek bele)

2020. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Körözöttes kenyér, mellé újhagyma zöldje harapva. Utólag el tudom képzelni milyen büdös lehetett a fél osztály szája, de akkor ez fel sem tűnt :D ma már nem tudnék úgy ülni egész nap, hogy hagymaszag és íz erjed a pofámban :D
2020. máj. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
90-es születésű vagyok, kicsit később voltam menzás, de még a klasszikus menzakajákat szinte mind átéltem , hát volt egy olyan különleges ikonikus pizza néha uzsonnára, amit máig nem értem mi lehetett hogy úgy rajongtam érte. és nem csak én. imádtam. a másik a hotdog volt, aminél a virsli volt rohadtjó. soha nem találtam azóta sem olyat, hiába próbált hentesnél is venni utána anyuskám nem volt olyan. azóta már sajnos tudom minden átalakult és esély sem lenne megtalálni. de sokminden elszenvedte ezt az élelmiszeriparban pl. a fagyasztott termékek nagy része
2020. máj. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Körözöttes kenyér, meg valamilyen halkrémes szendvics (tuti hal volt), ami nagyon ízlett, és azóta se sikerült itthon leutánozni.
2020. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Perec+alma volt a kedvencem, bár nem emlékszem sok mindenre... Arra emlékszem, hogy legtöbbször zsemle volt valami ehetetlen parizerrel és rengeteg rossz minőségű vajjal megkenve. Azóta sem szeretem a vajat, pedig már régen volt. Nem értem, miért kellett annyira vastagon megkenniük, gondolom siettek vele és így annyit kentek rá, amennyit sikerült elsőre.
2020. máj. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nutellás kenyér (oviban tuti volt, iskolában már nem biztos) és az a felül tejszínhabos poharas puding.

A legrosszabb a parizeres kenyér volt amikor már száradt össze a széla. Vagy mikor csak vaj (opcionális) és sajt volt a kenyéren.

2020. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tejszínhabos poharas pudingot én is szerettem! Ami még jó volt, az a pizzaszelet (nagyon ritkán volt, és nem is a menzán készült, hanem az iskola melletti pékségben, aminek az igazgató férje volt a tulajdonosa), meg a virsli mustárral (szintén ritkán volt). Meg volt a nálunk fatörzs névre hallgató csíkos kifli, vagy nem tudom, minek mondjam, az is jó volt.
2021. ápr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a dínóburgert és a sonkás pizzát szerettem a legjobban.

Viszont a tejberizst, a sima vajas kenyeret retekkel nem szerettem.

2022. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú, #7 vagyok, és eszembe jutott még egy kedvenc, ami csak oviban volt.

Ilyen bolti műanyag tégelyes finomság volt, két rekesszel: az egyikben sajtkrém volt, a másikban meg ilyen ropogós rudak, amiket lehetett mártogatni a sajtkrémbe. És nagyon finom volt! Utána valahol még tudtak venni a szüleim ilyet egyszer-kétszer, de azóta (már vagy 15 éve) nem láttam ilyet.

2022. ápr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!