Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen olcsó, ütős alkoholokró...

Milyen olcsó, ütős alkoholokról tudtok?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, hogy milyen igazán ütős italokat is keverjünk egy kifejezetten kirúgunk a hmból típusú egyetemista bulira. Ötletek?:) Lényeg: olcsó és üssön. :))
2008. nov. 12. 23:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bizony a vodka jó ötlet...nem tudom, hogy létezik e még a fanta vadmálna, mert már nem iszok szénsavasat, de a narancs helyett sokkal jobb...Szóval egy deci vodka, két deci vadmálna...nem érzed a vodkát, viszont két-három pohát után már igen hatásos...
2008. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

citrom, cukor, szóda, meg vodka

én UTÁLOM a vodkát, de ezt a limonádés löttyöt nagyon szeretem. És a legolcsóbb "vodkából" is tökéletes, legfeljebb több citromot meg cukrot teszel bele:P

2008. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
92%

Nekem a " Kú**a Anyja " koktél jött be.

Bátran ajánlom,Az ára a koktélnak az össze tevők minőségétől függ.Ha "ereszd el a hajam" estét akarok tartani,s olyan a csapat is a fenti koktélt szoktam belsőleg használni.Általában közepes minőségű piát szoktam beszerezni-finomak s másnap nem akar szétesni a fejem- s hangulat szerint alkalmazom.

A recept a következő:

1/2dl vilmos körte

1/2dl vodka /mert olcsóbb a vilmostól/

1dl körte v. almalé

össze keverve egy pohárban/ha gondolod kevés jéggel/ tálalod. Lányoknak 2-3 pohár,fiúknak 3-4 pohár biztos hatás. S ekkor megértitek miért ez a neve.

2008. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Az én ajánlatom: kávéfőzőbe a víz helyére tölts töményet (akármilyen olcsó lötty jó lesz). Az így lefőzött "kávéba" gyakorlatilag ledesztillálod az alkoholt, uh remek kis párlatot kapsz. Az eredményről kérdezd meg bátran az ismerőseidet másnap :)
2008. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%
Az én receptem valahogy így néz ki. Buli előtt 1-1,5 liter vörödbor kis kólával megijesztve, az megadja az alaphangulatot. A buli elején 2-3 duplavodka energiaitallal, attól már elég jól lehet állni. Aztán már csak sörözni kell a szintentartás végett. Vigyázat csak haladó alkoholistáknak!
2008. nov. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
67%
Helyezz fel egy Dianás cukrot vagy borba áztatott tampont a végbélnyílásodba!:)
2008. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
79%
metanol (faszesz)...
2008. dec. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Zöld Pokemon: fél dl zöldalmás ízvodka /vagy sárgadinnyés/, 2dl citrusos schweppes és bele 2dl csapolt sör. VAGY:


Piros Pokemon: fél dl szamócás ízvodka, 2 dl piros színű Toma /nem tom milyen ízű/ és 2dl csapolt sör.


Sajnos mindkettő elég drága, de nekem ízlik.. ja és ha azt akarod,hogy jobban üssön, akkor variálhatod a "hozzávalókat".

2009. szept. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
82%
tablettás bor teszkóba 5liter 1000ft körül. én azt tolom midíg és kolis vagyok én is
2009. szept. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!