Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan tudok alkoholt vásároln...

Hogyan tudok alkoholt vásárolni 18 év alatt?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és kissé idegesít, hogy akarok venni valami alkoholt, és amikor kérik a személyit akkor csak szo*ok...Nincs erre valami megoldás?
2010. jún. 6. 18:25
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Még ötletek?:D

2010. jún. 13. 15:37
 22/28 z o l i ***** válasza:
0%
Szerinted miért találták ki azt hogy 18 alatt ne lehessen szeszt inni?
2010. jún. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Phoney ***** válasza:
95%

"Szerinted miért találták ki azt hogy 18 alatt ne lehessen szeszt inni?"

Hát egyáltalán nem azért, mert 18 alatt rögtön tönkremegy bele az ember, de szerintem tedd fel külön kérdésben, ha ezen akarsz elmélkedni :)))

2010. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 z o l i ***** válasza:
36%

"Hát egyáltalán nem azért, mert 18 alatt rögtön tönkremegy bele az ember, de szerintem tedd fel külön kérdésben, ha ezen akarsz elmélkedni :)))"


Nem barátom, senki nem megy egyből tönkre belé, még egy 4 éves sem, de jobban hazavágja a szervezetét, mivel még fejlődésben van. Ezért is keveslem a 18-as korhatárt, az még vastagon a veszélyes játék kategóriája. Egyébként a felnőtt emberek kezéből is kiütném a palackot ha nem tud kontrollt szabni a fogyasztásnak; és pont ez a másik fontos és sarkalatos pontja a dolognak, 18 alatt aligha érett kiforrott személyiséggel bír az ember, éppen ezért nagyobb kockázata is van a rászokásnak (vannak kivételek).

2010. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

Nem hallottam még fiatalkorúról, aki alkoholista lett volna.

Kíváncsiságból isznak, aztán meg, mert bódultá, kedélyesség tes, egy bizonyos határig.

Sokakat ismerek, akik még ma sem azért isszák az alkoholos italokat, mert finom (köztük én sem, egy két kivétellel)!

Egyedül szerintem egy fiatalkorú sem rúgott még be (vagy ha igen, ott már nevelési, családi problémák, esetleg szerelmi bánat lehet a háttérben)

2010. aug. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Régi a kérdés, de ettől függetlenül leírom, amit gondolok, tapasztaltam-tapasztalok.

Én 32 éves vagyok lassan. 16 évesen kezdtem el társasági életet élni. csajok, haverok, pia. Akkoriban még aggodalom nélkül kiszolgálták szórakozóhelyeken a 18 év alatti korosztályt. És megesett bizony, hogy éltünk is a lehetősséggel, alaposan.

Mégsem lettünk alkoholisták, nem tettünk semmi olyat, ami másnak kárt okozott volna, vagy hátrányosan befolyásolta volna a tanulmányokat, vagy azt később azt a bizonyos NAGY betűset.

2014. dec. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Beküldesz egy hajléktalant, és adsz neki a visszajáróbol
2016. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
21:26 elképesztő nagy hülyeségeket irogatsz...hogy ismerje meg a határait az ember (ez kell ahhoz hogy ne vigye tulzásba az ivást), ha nem iszik egyszer-kétszer többet, mint kéne?
2016. aug. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!