Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lesz baja a pezsgőnek, ha...

Lesz baja a pezsgőnek, ha megfagyott?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy vettem egy üveg pezsgőt, és gyorsan beraktam a fagyasztóba, hogy hamar hideg legyen. Csak aztán úgy alakult, hogy mégsem ittuk meg, én meg most kaptam észbe, és nagyjából meg volt fagyva. Meg lehet ettől még inni? Úgy értem, majd ha már nincs megfagyva.
2010. máj. 28. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal tekerd rongyba és tedd a mosogatókádba!Szétrobbanhat az üveg!!!

NEM VICC!

2010. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megússza akkor meg lehet inni!
2010. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, erre nem is gondoltam. Akkor gyorsan intézkedem!
2010. máj. 28. 20:53
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem szétrobbant...
2010. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van.
2010. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Betekertem törölközőbe és beraktam a kádba. Szerintem már kiengedett valamennyire, csak most nem merek bemenni úgy beparáztam hogy szétrobban.
2010. máj. 28. 22:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Na, megmenekült a pezsgő :D Akkor ugye ma este meg lehet inni? Úgy értem, ez a fagyás nem rontott a minőségén?
2010. máj. 29. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!