Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Más is elfelejtette már, lesz...

Más is elfelejtette már, lesz valami bajom? Többi lent

Figyelt kérdés

Szervusztok.

Reggel elkezdett fájni a fogam, gondoltam megelőzöm a nagy szenvedést és vettem be egy Algopyrint. Át jött később az egyik haverom, szerelgetni. Hozott egy kis bort, hogy közbe benyeljük,ahogy az lenni szokott. De már megittam egy pohárral mikor eszembe jutott a gyógyszer. A gyógyszert kb olyan 7-körül vehettem be, a pohár bor meg olyan 9-környékén csúszott le. Elég idő telt el?


2017. júl. 28. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tole, ha iszol az algopirinre (rendszert ne csinalj belole), csak jobban megut az alkohol.
2017. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen nem rendszeres, annyira benne voltunk a beszédbe, ahogy kiöntötte..már kaptam is fel.
2017. júl. 28. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Ertem en a helyzetet, velem,is elofordult mar ilyen, nyugi

Semmi bajod nem lesz

2017. júl. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszer ittam fájdalomcsillapítóra, a nyelőcsövem égett tőle és annyi.

A lényeg az volt, hogy felmentem haveromhoz, vett nekem egy üveg bort és elfelejtettem, hogy vettem be gyógyszert.

Már késő volt. :D

2017. aug. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!