1/7 anonim 



válasza:





Rossz? Mire gondolsz. Egy átlagos, nem túl nagy eresztés pia.
2/7 Phoney 



válasza:





Szerintem pont olyan a megítélése, mint a minősége. Kihozza a legjobbat abból, ami az előregyártott filléres növénykivonatokból megvalósítható egy félédes gyógynövénylikőrben, de ez sajnos elég szűkre szabja a lehetőségeket. Persze nem mindig így készült, de most itt tart.
3/7 anonim 



válasza:





a Hubi félédesnek számít? az is tiszta cukorszirupnak érződik pedig:D mi az ami édes? megítélés ügyben nincs tippem
4/7 Phoney 



válasza:





ma 18:17
A likőrök közt számít félédesnek, nem pedig szubjektíven. Édes növénylikőr pl. a Bénédictine vagy a Chartreuse, ha ezeket megkóstolod, rögtön megérted. De az egyéb likőrfajták közt gyakran az olcsóbbak is sokkal édesebbek szoktak lenni, mint a Hubi.
6/7 anonim 



válasza:





Mert teleokádtam vele a pisálda falát..
7/7 anonim 



válasza:





...mert az íze is, szaga is ocsmány...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!