Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit igyak Metallica...

Mennyit igyak Metallica koncert előtt, figyelembe véve, hogy 2 előzenekar is lesz?

Figyelt kérdés
Mielőtt bejutunk az objektumba, nyilván lesz egy kis sorban állás. Addig is kell, valami tőttike. Mivel odabent nem lehet vedelni, fontos, hogy a hangulatot megalapozzuk.Lehetőleg olyan mértékben, hogy az előbb említett, két előzenekar után még azért be legyünk baszva,de másnap azért emlékezünk James bácsira.Szóval... mit tanácsoltok?
2010. máj. 8. 00:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én elittam volna a 12ezer forintos belépő árát
2010. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
13'500. Legalábbis az enyém. Ami a küzdőtérre szól. :D Cserébe nyáron nem lesz fesztiválozás. :D
2010. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

kérdező, de lökött vagy te:)

igyál amennyit egy átlagos este is iszol, úgyis kiugrálod magadból...én mind1ik koncertemen ittam és tisztán emlékeztem, akkora élmény volt....szal sztem ettől ne félj, hogy nem fogsz emlékezni...főleg egy metallica..hm

2010. máj. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
kérlekszépen ne igyál sokat, tejóég... Metallica koncertből ha csak egy másodpercre nem emlékszel, jajj... XD Ha én oda eljutnék, esküszöm, egy évig nem innék inkább, csak megtehetném... :( amúgy nagy koncertek előtt nem érdemes sokat, nehogy "lemaradj" róla :D
2010. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
35%
hogyha neked pia kell, barátom, hogy élvezd James bácsiék show-ját, akkor előbb told ide a valagad, hogy széjjel rugdoshassam, majd add oda a jegyed, én örömmel tombolok rájuk színjózanul is helyetted!!! :@
2010. máj. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
De jó neked, hogy ez a legnagyobb problémád...
2010. máj. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én ezeket hívom ostoba tróger-rockereknek. Akik azt hiszik, hogy mindig mindenkor inni kell... Akinek van egy kis esze, az tudja, hogy egy ilyen koncert nincs minden nap!Nálunk talán most voltak utoljára! Én egy hétig nem ittam előtte és ott is ittam kb két sört! Ha bebaszni, meg örjöngeni akarok, akkor elmegyek egy 300Ft-os amatőr zenekar koncertjére...
2010. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem análisan egy korsó absinthe-tot
2010. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!